Як місяць народження може впливати на становлення жінки в ролі дружини

Астрологи переконані, що місяць народження може багато розповісти про людину, якщо не все. Який у неї характер? Як вона взаємодіє з навколишніми? Любить допомагати чи егоїстична?

Можна вірити в астрологію, а можна ставити цю науку під сумнів. Але погодьтеся, що завжди цікаво дізнатися щось нове про себе або своїх знайомих. 🙂

Сьогодні розбираємо, як місяць народження впливає на те, якою дружиною стане жінка.

1. Січень

Практична. прагматична, акуратна – все це про січневу жінку. З нею чоловік буде ситий і задоволений.. Чого їй не вистачає, це відкритості. Січневій дамі нерідко буває складно говорити про свої почуття.

2. Лютий

Романтичні, чуттєві, мрійливі. Чоловіки просто обожнюють носити її на руках і всіляко огортати турботою. З лютневою жінкою потрібно бути завжди напоготові. Обдуривши її раз, ви, швидше за все, ніколи не зможете заслужити її довіри знову.

3. Березень

Жінки, народжені в березні, дуже харизматичні. Нерідко чоловіки шикуються за ними в чергу. Тільки ось вона сама – істинний однолюб, тому партнера вона вибирає з особливою ретельністю. Нерідко сприятливо складаються її стосунки з березневим чоловіком.

4. Квітень

Квітневі жінки вміють знаходити спільну мову з ким завгодно. Вони вміють жити на повну котушку, і з ними ніколи не засумуєш. Крім того, вони дуже ревниві, тому чоловікові з дружиною, народженою в квітні, потрібно бути дуже обережним і намагатися уникати найменших приводів для ревнощів.

5. Травень

Травнева дама – сильна, мудра, комунікабельна. Вона приваблює чоловіків сильною життєвою позицією, і вона завжди знає, чого хоче. Не кожен чоловік може впоратися з такою силою, тому нерідко вона може довго перебувати в пошуках того, хто хоча б трохи зможе приборкати її.

6. Червень

Пошепки

Товариські, добрі, веселі – це все про червневих жінок. З ними досить легко, але їх природна хитрість нерідко заганяє чоловіків в пастку. Нещасні чоловіки перетворюються в іграшки, якими червневі дами крутять як хочуть.

7. Липень

Липневі жінки – просто ідеальні дружини. З ними легко, безтурботно, затишно. Не дружина, а мрія! Її головний недолік – невміння прощати, тому завжди думайте двічі, перш ніж спробуєте її обдурити навіть по дрібницях.

8. Серпень

Жінки, народжені в серпні, справжні цариці. Чоловіки втрачають від них голови і буквально готові на все. Слабакам поруч з ними не місце. Серпневій жінці треба такий же сильний, харизматичний і розумний чоловік.

9. Вересень

Вересневі дами з особливою ретельністю підходять до вибору супутника життя. Вони можуть довго перебирати кандидатів і в підсумку залишитися ні з чим. Невелика порада: може, іноді варто трішки знизити планку?

10. Жовтень

Сильні, стійкі, сміливі жінки, вони не стануть розкривати душу кожному зустрічному. Дуже критичні самі до себе, тому також вимогливо ставляться до партнера. Її чоловіком стати непросто і перемагає найсильніший!

11. Листопад

Листопадові жінки віддають себе відносинам без залишку, але не втрачають своє «я». З ними завжди цікаво, вони розумні і начитані. Тільки дурний чоловік може випустити з уваги таку даму.

12. Грудень

Грудневі дружини легкі на підйом, завжди веселі й добрі. Здається, їх життя – суцільне свято. З такою жінкою-музою будь-який чоловік «розквітає», і будь-які висоти даються йому все легше.

А яка дружина ви? Чи впізнали ви тут себе? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector