Як можна себе так запускати? Господи, ми ж жінки! Ми ж повинні до кінця своїх днів радувати око чоловікам!

Моя мама все життя працювала вчителькою. Діти її любили, колектив — поважав. У всьому в неї був порядок, усе по поличках розкладено. Та і себе вона завжди тримала у формі.

А потім почався дуже страшний етап: пенсія.

Чесно вам кажу, маму наче підмінили! Замість гарних класичних спідниць вона почала носити засмальцьовані старі халати. Замість зібраної зачіски на голові зʼявилось якесь страшне гніздо. За руками й обличчям мама теж доглядати перестала. Я як зайшла до неї додому, то аж злякалась! Думала, то вже хтось із безхатьків у квартиру заліз…

Ох і дала я тоді їй прочуханки! Відвела в салон, у магазин. Ми і одягу нового купили, і красу навели, і емоцій зловили трохи. Сказала тоді мамі, що як ще раз так себе запустить — переїду до неї і буду її контролювати!

Мами немає з нами вже багато років… Та що там казати, я сама вже скоро на ту пенсію піду. І ситуація повторилася… Але цього разу вже з моєю подругою.

Хочете читати ще більше цікавих історій? Підписуйтесь на канал: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Ще кілька років тому за нею всі чоловіки слину пускали! Та й багато хто з жінок їй заздрив.. Завжди при параді, гарненька, чистенька…  А оце недавно її побачила — то ж страх Господній! Від краси не лишилося і сліду!

Пошепки

– Слухай, Тамаро, чи ти прихворіла, чи сталось щось? — запитала я в подруги.

– Еге, з чого це ти взяла? Просто сьогодні марафети не наводила. Та і вчора… Короче, стара я вже для такого. Для кого мені вимальовуватися? Для дідів на лавочці? Ні, дякую, мені така публіка не треба. Я вже своє віджила, — відповіла мені подруга і махнула рукою.

Я там аж присіла! Що значить «віджила»? Он наша знайома спільна, Лариска, недавно знайшла собі нового чоловіка! Уявляєте? Двічі вдова у свої 65, а й досі надії не втрачає, що хтось і її переживе. Знайшла собі хлопчика, на десять років від неї молодший. І нічого, живуть собі душа в душу. А яка ж та Лариска гарна стала. Ну прямо розцвіла, їй Богу!

Схудла, парадних суконь накупила… Та й наче аж помолодшала.

І я думаю, що це правильно! Жінка завжди має лишатися жінкою: доглянутою, гарною, щасливою. І не треба все спихати на старість! Ми молоді доти, поки самі того хочемо. А подруга моя вперлася і все. Каже, втомилася себе до ладу приводити… 

От як її переконати?

Ще більше цікавих історій від автора читайте за посиланням: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector