– Як можна їхати в ті Карпати? Такі ж ціни там і війна зараз! – А що краще в селі спину гнути? Задарма мені ті помідори не треба

Мої діти звикли жити гарно. Вони давно вже переїхали до Дніпра,  там мають квартиру з ремонтом. Ще до війни й карантину постійно відпочивали за кордоном. Та зараз це неможливо.

Я страшенно переймаюся, адже онуки багато хворіють. Раніше такого не було. Ми виростали в селі, на землі, їли домашнє і мали гарний імунітет. Зараз діти нічого не хочуть, лиш граються з телефонами.

Я вирішила допомогти синові, запропонувала йому:

 – Їдьте до нас у відпустку. В селі добре, діти подихають чистим повітрям.

 – Хіба ж це відпочинок? Город, коза, кури… Ми від того ще більше втомимось.

 – Чи тобі погано в селі було зростати?

 – Добре. Але дітям своїм такого не хочу.

Пошепки

Образили мене слова сина. Впевнена, що їсти домашню городину і пити свіже козяче молоко значно корисніше, ніж ті кебаби в Туреччині.

А потім я дізналася, що зібралися вони в Карпати на відомий курорт. Щоб ви знали, проживання там вартує – 2500 тисячі за ніч. І це ще не найкращий номер. Крім того, треба платити за харчування, яке там дорожче, ніж в Києві. Я не витримала і сказала синові:

 – От як можна зараз такі гроші витрачати? Вам той відпочинок золотий вийде.

 – А хіба ми не заслужили. Нічого ти не розумієш, я хочу розслабитися, не думати ні про що.

Я й справді не розумію. Ми колись і не думали такі гроші витрачати. Та й взагалі, невже це чесно, що хтось шикує на тих курортах, коли інші під обстрілами. Думаю, це не чесно!

А ви як вважаєте, де краще відпочивати? Чи справді курорт краще за село? І чи правильно зараз такі гроші на вітер пускати?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector