Як можна заховати батарею і змінити інтер’єр

Морозні дні не за горами і ми почнемо вмикати опалення в оселях. Однак не завжди батареї є доречними до загального вигляду кімнати, а інколи ще й звертають на себе не бажану увагу. От сьогодні ми розповімо, що потрібно зробити для того, щоб ваші батареї мали сучасний та гарний вигляд. 

Найчастіше батьки намагаються оформити батареї в дитячих кімнатах, щоб радіатор не був небезпечним для дітей. Сучасні радіатори більш модерні і чудово вписуються в інтер’єри. А от радянські чавунні батареї мають взагалі не привабливий вигляд, тому їх потрібно ще вміти замаскувати. 

1. Перший спосіб  – ви сміло можете пофарбувати батарею. Для цього використовують спеціальну  фарбу, яка є стійкою до високих температур. Найкраще використовувати відтінки, які будуть відповідати загальному дизайну інтер’єру. Однак фарбувати слід алюмінієві батареї, бо масивні чавунні радіатори будуть сильно виділятися після фарбування.

Можете чавунні батареї прикрасити малюнками. Це доречно для кухні або дитячої кімнати. 

2. Ось ще така оригінальна ідея. Три години і вуаля!

3. Щоб приховати батарею можна використати бавовняну шторку. Це ідеально для радіаторів, які знаходяться в ніші. Тоді шторки кріпляться до липучок. Обирайте шторки так, щоб вони пасували до кольору стін. 

4. Ось так радіатор можна перетворити в місце для затишних посиденьок та відпочинку. 

5. Також можете використовувати перегородки, зокрема спеціальні грати або перфоровані екрани. Великим плюсом таких варіантів є те, що ви можете вибрати щось на власний смак.

6. За допомогою  екранів також можна створити ідеальне місце на свій смак: полку для декорацій, вазонів, місце відпочинку. 

7. Ще один чудовий варіант?

8. Екрани можуть бути виконані з товстого скла. Це один із найсучасніших та стильних варіантів. Кріпиться екран за допомогою гвинтів та прокладок. 

9. Ви можете ще створити гратчасту тумбочку. 

10. Решітки також часто використовують для того, щоб приховати навісні батареї. Навісні решітки кріпити легко, просто потрібно навісити  конструкцію на опалювальний прилад.

Чудова ідея!

Ще декілька варіантів.

Чи подобаються вам такі ідеї?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector