Як найщасливіший день став для мене найпаскуднішим днем в житті! 

Як найщасливіший день став для мене найпаскуднішим днем в житті! 

Оскільки в країні війна, моє весілля з Олегом планували скромно відсвяткувати в будинку моїх батьків. Без гучних забав, але з церемонією на подвір’ї. Дім батьків досить великий так гарний, мало вийти усе дуже по-домашньому, в теплому колі друзів та рідних. 

От настав довгоочікуваний день, через пів години має розпочатися церемонія реєстрації шлюбу, вже усі присутні, лиш нема Олега. Спочатку я зовсім не панікувала і впевнена була, що він десь є і скоро появиться. Але час минав, а його так і не було.

Тоді я почала запитувати гостей, друзів, рідних чи часом вони не бачили Олега. Натомість дізналась дещо дуже дивне…

– Я бачив як його покликала якась жінка. Можливо це якась твоя родичка, бо я її вперше бачу — сказав мені друг нареченого.

У розпачі та паніці, пішла я на другий поверх будинку аби перевірити усі кімнати. Я не до кінця розуміла, що роблю й вірила до останнього, можливо він просто загубився в часі та забув про годину…

Пошепки

Увійшовши до однієї з кімнат, я побачила те, від чого в мене мороз по шкірі…  М’яко кажучи, я була приголомшена.

Моя тітка, татова рідна сестра, разом із моїм нареченим на ліжку…Довгий час я мовчала, стоячи перед ними, а потім мовчки вирішила вибігти у свою кімнату. Зняла з себе білу сукню і помчала стрімголов. 

– Що відбувається? — зупинив мене тато.

– А це ти запитай у своєї сестри. Що вона робила разом з Олегом на твоєму та маминому ліжку ? 

Закінчилось все тим, що я поїхала сама до клубу і прокинулась вранці у квартирі чужого хлопця. Тепер відчуваю себе дуже паршиво. Не знаю чи є мені прощення, однак цікаво чи таке ж відчуває Олег? Тільки, мабуть, за будь-яких обставин я не зможу вже бути з ним.

Як порадите мені поводитись?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector