Як насправді потрібно кріпити блок до унітазу

Поширеною проблемою в багатьох туалетах є неприємний запах, який ми позбуваємося за допомогою освіжувачів повітря, спеціальних блоків та хорошої вентиляції. Також існують й народні методи, наприклад, змочування туалетного паперу ароматичною олією. Однак є класичний й ефективний варіант, який освіжає повітря, варто лиш просто закріпити блок унітазу.  

Блоки можуть бути різних форм, з різноманітними ароматами, правда, система кріплення практично у всіх схожа. Однак на упаковці не вказано, як потрібно кріпити цей блок до самого унітазу. 

От нещодавно я переглядала одну з соціальних мереж і побачила там новий тренд, який буквально відкрив мені очі. Хлопець на відео демонструє, як краще кріпити блок до унітазу, щоб полегшити використання цього засобу. Фабіан Когето на своїй сторінці в TikTok опублікував веселе відео, а я вирішила поділитися ним з вами.

♬ WHY ARE SOO MANY PEOPLE USING MY SOUND – Tysm 300k <3

 

Дивно, але практично ніхто не використовує кріплення таким чином. Насправді ми так і не дізнаємося, як робити правильно, однак два варіанти мають право на те, щоб їх використовували. 

Я вирішила повторити трюк, який продемонстровано на відео та закріпила блок прямо в отвір під обідком. Тепер кріплення взагалі не рухається і різні боки й його не потрібно постійно поправляти. До того мити ганчіркою унітаз тепер значно комфортніше.

Освіжувач повітря стає практично не рухомим. Спосіб дійсно комфортний, за два дні після виходу ролик австралійця набрав 2 млн переглядів. Користувачі мережі були шоковані, адже багато людей такоє раніше не знали про такий метод, правда, комусь такий  трюк здався занадто негігієнічним.

Як Ви кріпите блок до унітазу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector