Як навчені досвідом господині використовують кондиціонер для білизни (не для прання)

Часто, кондиціонер для білизни використовують лише за його основним призначенням. Проте існують також інші методи його використання, де він справляється не гірше. Сьогодні, ми розповімо вам, як можна застосовувати кондиціонер для прання та отримувати від цього користь. 

Миття вікон

Кондиціонер для прання розводимо з водою у співвідношенні 1:4. Наносимо отриману суміш на серветку та протираємо вікна. Після цього, поліруємо скло сухою ганчіркою. Ваші вікна будуть сяяти красою.

Двері й плитка

Для того, аби ефективно відчистити двері та плитку, вам необхідно розвести кондиціонер у воді та протерти розчином всі поверхні. Після цього до них повернеться первозданна чистота. 

Змійка

Якщо ваша змійка на одязі дуже туго працює, варто просто змастити її кондиціонером для прання. 

Ламінована підлога

Для того, щоб повернути блиск ламінованій підлозі, варто просто помити її розчином пом’якшувача та води. Проте, не переборщіть, додавайте мінімальну кількість кондиціонеру. 

Прибираємо шерсть з килима

Шерсті можна швидко позбутися, якщо змочити губку у розчині води та кондиціонеру для прання ( у співвідношенні 1:1) та протерти проблемні зони. Залишаємо засіб на декілька хвилин, а потім збираємо шерсть порохотягом. 

Старі шпалери

Для того, аби швидко відклеїти шпалери, вам необхідно розвести ковпачок пом’якшувача у 1 л води. Потім, наносимо розчин на шпалери й через 20 хвилин шпалери самі почнуть відклеюватися. 

Шкіряна куртка

Ефективно та швидко відчистити плями зі шкіряний виробів вам допоможе звичайний кондиціонер для прання, адже зробить він це набагато делікатніше, ніж інші мийні засоби. 

Автокрісло

Якщо на автокріслі з’явилися плями, видалити їх можна за допомогою звичайного пом’якшувача. Розведіть його з водою та нанесіть на пляму за допомогою губки. Далі, добре протріть ділянку. 

Як ви використовуєте кондиціонер для прання?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: