Як навчитися пробачати зраду?

Після того, коли нам завдав хтось болю, природною реакцією є злість, роздратування, гнів, ненависть. Буває важко пробачити, але зупинити усі ці погані емоції може лише вибачення. Відповідно нам слід навчитися справлятися зі своїм болем та не тримати зло на того, хто нам його заподіяв. 

Щоб виробити у собі ці вміння, знадобиться не один день. Перш за все, доведеться перебороти самого себе. 

Мозок — унікальна система, яка дозволяє нам справлятися з будь-якими труднощами. Зокрема це стосується і болю. Тому що коли хтось хоче зруйнувати нас, ми робимо вибір рухатися далі попри все.

Пошепки

З кожної ситуації варто брати для себе якісь уроки. Не варто плакати, страждати, робити з себе жертву, а спокійно зробити висновок: хто має право мене ображати? Ніхто не заслуговує на зраду. Одиниці після цього зможуть встати, знайти у собі сили почати все з нового листа. 

Рухатися далі після зради – непросте завдання. Стерти пам’ять не вдасться, рани швидко не загояться. Саме тому потрібно навчитися прощати, аби пришвидшити той процес. Це зробить тебе точно тільки мудрішим. А ще стане легко і світло на душі, однозначно  буде краще ніж було.

Пробачте комусь, а потім, вибач себе за те, що дозволив тій людині так вчинити з тобою.

Про це гарно написав один письменник Мігель Руїс: «Про те, що ви дійсно пробачили комусь, ви дізнаєтеся, коли побачите його і не відчуєте жодних почуттів. Почуєте ім’я і не відреагуєте. Коли доторкнетеся до того, де у вас була рана, і не буде боляче, ви зрозумієте, що дійсно простили … »

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector