Як навести красу у дворі приватного будинку

Свій будинок — мрія чи не кожної жінки.

Але як багато людей, особливо старшого покоління, люблять засадити всі грядки овочами, перетворюючи подвір’я біля будинку в справжній город. Звичайно, овочі з грядки це смачно, корисно і завжди свіжо, та й бігти в магазин не треба. 

Але під грядки можна виділити трохи землі, а далі — зробити повноцінну відпочинкову зону, яка буде радувати ваше око.

Ми підготували для вас декілька ідей, які допоможуть вам зробити подвір’я комфортним, стильним та просторим. А для їх втілення не потрібно бути професіоналом.

дизайн двору

Сучасний дизайн двору приватного будинку

 1. Грамотно розбийте подвір’я на різні зони. Це забезпечить ергономічне використовування усього простору.

 2. Озеленена перегородка є досить стильним рішенням.

 3. Якщо у вас маленький двір, не розстроюйтесь. Його теж можна вдало облаштувати. Ти завжди можеш створити невеликий затишний куточок зі столом і стільцями під деревом або у високих кущів, які дають тінь.

 4. Чудова ідея для облаштування подвір’я. Правда, її можна втілити лише на великих площах. Декоративне каміння зробить ділянку справжнім витвором мистецтва. Тут приємно ховатися літом від палючого сонця чи просто відпочивати з друзями.

 5. Перед тим, як оформити власний двір, зрозумійте, що саме хочете від нього, яку функціональність повинна підтримувати ця зона. Продумайте усе до деталей.

 6. А як вам така ідея?

 7. Відмінне рішення, особливо для тих, у кого кожен метр землі під контролем.

 8. Придумайте оригінальні рішення й для обрамлення простору біля будинку. Веранди, альтанки, різні стежки — проявляйте фантазію.

 9. Наголошую, що не варто забувати про місце відпочинку. Для цієї зони використовуйте різноманітні аксесуари: лампи, вазони, статуетки.

 10. Зона відпочинку може бути розділена на місце проведення часу активної частини сім’ї, сектор літньої кухні та куточок релаксації, спокійного відпочинку.

 11. Люмінесцентна фарба для горщиків — ось це справжній креатив!

 12. Оцініть проект двору з різних боків: з вулиці, з тераси, з вікна і тд. Потрібно, щоб ваш двір був привабливим з будь-якої точки зору.

 13. Дизайн двору приватного будинку в селі досить просто виконати своїми руками, оскільки для створення сільського стилю ідеально підійдуть старі садові інструменти, тачки, квіткові горщики.

 14. Квіти й вазони є ідеальним декором для двору.

 15. Чудова ідея організації простору. Виділення окремих зон спецільними декораціями — безпрограшне рішення.

Вам подобаються такі ідеї?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector