Як назвати доньку, щоб вона подякувала вам за хорошу долю

Ми не завжди замислюємося над значенням імен, обираючи їх для своїх новонароджених малюків. 

А дарма. Імена не тільки мають певні значення та асоціації, а й здатні визначити подальшу долю людини. 

З давніх-давен до найменування діток підходили дуже серйозно. Але зараз така тенденція зникла. Сьогодні орієнтуємося на звучання імені, а не на його значення.

Тож ось вам трактування деяких жіночих імен. 

Олександра

Символом цього імені є троянда. Це дуже поважна квітка, як і власниця цього імені. Ім’я Олександра вважають королівським. Зазвичай, у такому випадку ідеться про горду, владну та пристрасну жінку. Без уваги така панянка точно не залишиться. Але на серці Олександри повно шипів, тож її коханому доведеться поборотися з її норовливим характером. А добитися її зможе тільки найвідчайдушніший молодик.

Валерія

Квіткою цієї дівчини є дзвіночок. Такою ж ніжною та тендітною є і людина з цим іменем. Весела, дзвінка і життєрадісна. Славиться вона  натуральною красою та простодушністю. Але часу від часу Валерія занурюється в себе, щоб відпочити від світу. Одначе, після цього вона обов’язково розквітне і повернеться до звичного риму життя. Такій панянці підійде тільки мужній чоловік з добрим характером. 

Діана

Символом імені є Діана — примула. Власниця цього імені – дуже розумна та кмітлива дівчина. Часом здається, що вона знає відповіді на всі питання. У дечому так і є. Ерудиції у Діан не позичати! І приємним доповненням стає зовнішність таких дівчат. Вони неймовірно привабливі та красиві. Підійде нашій фіалці максимально чесний і відкритий чоловік

Інна

Інну характеризує квітка лотос. Біле, чисте та неймовірно ніжне творіння. Можливо, через це Інна понад усе цінує саме природну красу. Хоча всередині її часом переповняють гордість чи навіть егоїзм. Негатив ця жінка вміє вправно приховувати, бо добре знає, що і коли варто сказати.  Близькі та знайомі просто обожнюють цю дівчину, адже її харизма не залишає їм вибору. Чоловіки Інні підходять винятково щедрі та заможні.

Ірина

Горда та непокірна дівчина, символом якої є гладіолус. Мати таке ім’я зможе тільки незалежна, компанійська і жвава жінка. Зате у відносинах Ірина дуже спокійна та лагідна. Їй підійде чоловік, який готовий іти на компроміси. 

Софія

Власниця цього імені – красива і дуже загадкова жінка. Імпонує їй квітка камелія. Ця красуня не любить хвалитися, хоча їй точно є чим похизуватися. Тому істинну цінність цієї жінки ви повинні пізнати самотужки. Софії підійде дуже романтичний та наполегливий кавалер. Вона цінує надійність у чоловіках, адже й сама може стати гарантом вірності.

Марія

Квіткою Марії стає, як ви можете здогадатися за звучанням, маргарита. Марії – дуже життєрадісні та веселі дівчата. Вони живуть сьогоднішнім днем і ні в чому не сумніваються. Зате в чоловіках Марія терпіти не може легковажності. Для стосунків їй потрібна надійна людина, з якою та йтиме пліч-о-пліч.

Наталія

Символ Наталі – гвоздика. Хоча, попри сумнівну характеристику квітки, Наталії – неймовірно приємні та життєрадісні жінки. Оточення бачить цю жінку неймовірно наполегливою та працелюбною. Наталя знає, чого хоче. І це по-справжньому дивує. Та й перейматися про пошук своєї половинки такій панянці не варто. У не і так чимало прихильників. Як-то кажуть: хоч греблю гати.

Отож, тепер ви трохи більше знаєте про таємниці підтексти імен і точно зможете визначити свої сильні та слабкі сторони. 

Чи знайшли ви своє ім’я?

Вірите в те, що ім’я людин містить глибокий підтекст?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector