Як не переплачувати за поліетиленові пакети в магазинах

Ще нещодавно всі гомоніли про заборону поліетиленових пакетів та встановлену на них відповідну ціну. Це мало знизити попит на них і сприятливо вплинути на стан екології у світі.

Тож нам слід переходити на бік усвідомленого споживання. Але цьому постійно заважають різноманітні нюанси: забув власну торбинку вдома, випадково зайшов у магазин чи навіть небажання морочитися з окремим пакуванням для продуктів. Тож ми продовжуємо виходити з магазинів з оберемком прозорих «помічників».

Зараз, до слова, платити доводиться і за них.

Тим часом у європейських країнах уже існують паперові та тканинні замінники звичних для нас торбинок.

Тож сьогодні і ми поговоримо про те, як зекономити на витратах на поліетиленові пакетики та чим їх можна замінити у такому випадку.

Отож, хороші альтернативи поліетиленовим пакетам

1. Тканинні мішечки

Це один із найзручніших варіантів, який навіть купувати не доведеться. Їх ви зможете зшити самостійно, а опісля використовуватимете як для фруктів, овочів, так і для будь-яких сипких продуктів. Вирізняється у довговічності. Потрібно сильно постаратися, щоб такий мішечок швидко зносився.

Якщо ж здібностями швачки ви не вирізняєтеся, то тканинні мішечки можна й придбати. Достатньо придбати їх раз і вони служитимуть вам ще дуже і дуже довго. Тільки не забувайте вкидати у сумочку перед походом у магазин.

Хтось примудряється шити такі торбинка навіть зі старого тюлю. У результаті виходять і справді славні фруктинці.

2. Контейнери

Отож, з овочами та фруктами розібралися. Тепер щодо м’яса та риби. 

Отож, для цих продуктів ідеально підійдуть багаторазові контейнери. Так, не всі продавчині оцінять такий винахід та креативність, але головне, щоб комфортно було вам. Хіба ні? Людям треба показувати, що є інші шляхи споживання.

Пошепки

3. Шопери

Запитаєте, як тоді замінити великі пакети? Такі, куди вміщається по кілька кг продуктів. Усе дуже просто. Уже давно існує тканинна альтернатива великим пакетом. Називається такий виріб – шопер. Шопери бувають різних видів, кольорів та розмірів. 

Особливо популяризує використання таких екоторбинок молодь. 

4. Біопакети

Навіть попри закон України, у продажу досі залишаться біопакети для сміття. Але це не відхилення від правил, а норма. Адже вид таких пакетів відрізняється від звичайних ціною та можливістю розкластися на елементи природного походження. Втім, вам доведеться розщедритися.

Одначе, якщо ви натрапили на пакет, який, як запевняють виборники, розкладається цілком і коштує силу-силенну грошей, не вірте.  Це хитрість виробників. Такі пакети розкладаються на мікропластик, який не менш шкідливий, аніж звичайний.

Найбезпечнішим у цьому випадку буде пакети з кукурудзяного крохмалю. Ціною він також вирізняється, але це непогана інвестиція у майбутнє нашої планети.

Також не слід забувати про сортування сміття.

Можна ходити в кафе з власною термочашкою та металевою соломинкою. 

Думаєте, що це надто заморочливо та складно? А це всього лише питання часу та звички. Нам просто лінь. Мозок не звик до різких змін ось ми й противимося всьому новому.

Варто спробувати. Не думайте, що від одного вас нічого не залежить. Глобальні переінакшення якраз-таки починаються з простого “Я”.

А ви користуєтеся поліетиленовими пакетами? 

А їхніми альтернативами?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector