– Як не схуднеш – покину! – Я думала, чоловік жартує. Та виявилось, що він вже мав плани

Ми з чоловіком познайомились чотири роки тому. Зустрілися в магазині, він запропонував віднести мої сумки, це було дуже приємно.

Згодом почали зустрічатись. Дмитро подобався батькам, адже він дбав про мене, в усьому допомагав. Тож вони дуже зраділи, коли ми вирішили побратися. Минув всього рік і в нас народилась донечка Аліса. Все складалось чудово, так, як я мріяла, та після пологів почала набирати вагу. 

Спочатку Дмитро жартував, що може я й досі вагітна чи добре поїла. Мене це дратувало, особливо в присутності інших. Та це був лише початок. Якось до нас прийшла свекруха і я випадково почула, як вона з чоловіком на кухні перемиває мої кістки.

 – Сину, ну це вже занадто, скажи їй щось!

 – Я натякаю, але вона й далі їсть, як не в себе!

 – Може треба не натякати, а прямо сказати. Таких жінок варто підштовхувати!

Я не могла повірити в почуте. Було дуже прикро, що свекруха, як жінка, мене не розуміла. Та щойно вона пішла, Дмитро сказав:

 – Як не схуднеш – я тебе покину!

 – Але в нас маленька дитина.

 – Ти вже пів року не годуєш, могла б в зал піти, на дієту сісти. Та ти просто не хочеш. От подивись на Настю, в неї двоє дітей, а на вигляд наче модель. 

Пошепки

Найбільш прикро було, що на все це вплинула свекруха. Та й взагалі, кожен чоловік має розуміти, що жінці в декреті важко. Врешті я записалась в зал. Займалась тричі на тиждень, а ще відвідала дієтолога. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Не буду приховувати, схуднувши, я стала впевненішою. Повернулась на роботу. Та всередині в мені досі була образа на Дмитра. І наші стосунки стали значно гіршими. Поступово я зрозуміла, що більше не хочу жити з цим чоловіком. 

А тоді в моєму житті з’явився Олексій. Цікавий і цілеспрямований. Ми познайомились он-лайн, просто спілкувалися, та минув рік і я наважилась на рішучий крок. Прийшла до чоловіка і відразу сказала:

 – Ти хотів мене кинути?

 – То  було не серйозно. І ти зараз маєш чудовий вигляд. Ти молодець!

 – А ти – ні! Не я руйнувала шлюб тими зайвими кілограмами, а ти, тим, що мене не підтримав.

 Я пішла від чоловіка з малою дитиною. Усі рідні мене засуджують, кажуть, що я жахливо вчинила. А я знаю, що не можу довіряти Дмитрові. Раптом я захворію, постарішаю чи знову наберу вагу. Що, він мене відразу покине?

Ви б покинули такого чоловіка? Як би вчинили на моєму місці?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector