Як не втратити віру, коли здається, що світ зруйновано! Повчальна історія

Коли мені важко – завжди згадую цю історію. Вона сталася з моїм другом. Павло був успішним бізнесменом, директором власної великої компанії. Він всього в житті досяг самотужки й страшенно цим пишався.

Маючи чималі статки, Павло збудував великий будинок. Одружився, коли вже все мав. У них з дружиною народилось двійко чудових дітлахів. Він багато працював, адже найбільше його жахіття – повернутися до бідності.

А тоді почався карантин і економічна криза. Всього за рік компанія Павла збанкрутіла. Йому навіть довелося заставити будинок, та все марно. Врешті усе продали, сім’я переїхала у невеличку квартиру, яка належала бабусі дружини.

Павло впав у страшну депресію. Він розумів, що підвів рідних. Не хотів зранку вставати з ліжка. В голову закрадалися навіть страшні думки. 

Та одного дня все змінилося.

Це була субота. Павло лежав у ліжку. Він не любив вихідні дні, адже діти були вдома і він не знав, як їх розважати без грошей. Та раптом малюки прибігли до нього і почали стрибати.

Пошепки

 – Тато, в нас для тебе сюрприз! Вставай і йди на кухню!

Він піднявся і повільно пошкутильгав на кухню. Намагався вдавати радість, аби підтримати дітей. І тут він побачив картину, від якої на очі навернулися сльози.

На столі були дві розбиті керамічні скарбнички, які колись він подарував дітям на Різдво. Поруч лежав лист.

“Тато, ми тебе дуже любимо! Ці гроші ти маєш вкласти у власну справу! Ми в тебе віримо!”

Павло заплакав. Він зібрав усі гроші. Там було не так багато, але це були найбільші скарби в його житті. В понеділок він пішов в банк і взяв позику. Всього за рік його бізнес почав приносити дохід. А зараз справа знову процвітає. У своєму кабінеті на стіні Павло повісив того листа від дітей. Він усім його показує і наголошує, що це послання від головних інвесторів і справжнє джерело натхнення.

Наші рідні здатні повернути віру, окрилити в потрібну мить. Якщо в серці є любов – все вдасться. Чи не так?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector