Як незвично пофарбувати яйця до Великодня: кілька оригінальних ідей

Мармурові яйця

Потрібно підготувати: яйця, воду, барвник, соняшникову олію. 

Спосіб приготування: Розбавляємо воду барвником, потім додаємо пів столової ложки олії, перемішуємо. Занурте яйця в розчин і акуратно перемішайте ложкою. Вийміть і протріть вологою серветкою. Ви отримаєте пофарбовані яйця з легким мармуровим ефектом.

Райдужні яйця

Незвичайні яскраві і барвисті яйця безсумнівно здивують всіх ваших знайомих і прикрасять пасхальний стіл. Приготувати їх дуже просто.

Потрібно підготувати: Яйця відварені круто; Барвник харчовий 5 кольорів; Паперові серветки; Ємності для барвників і ложки.

Спосіб приготування: Яйця відварити. Розводимо барвник з водою в склянках. Потім кожне яйце загортаємо в серветку. Серветка повинна дуже туго огорнути всю шкаралупу, без проміжків. Застеляємо робочу поверхню старою клейонкою або беремо піднос, щоб краплі барвника випадково не потрапили на стіл. По черзі наливаємо по кілька крапель кожного барвника на яйце. Один за іншим, до тих пір, поки всі яйця не покриються різними кольорами. Таким чином фарби проникають через серветку і хаотичним способом фарбують яйце. Коли серветка повністю пофарбована, залиште яйце сохнути 6-8 годин. Після цього розгорніть серветку.

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: