Як незвичайна пара довела, що кохання не знає меж і стереотипів

Історія кохання Торі та Зака доводить, що справжнє кохання не знає меж та стереотипів. 

Ці двоє вчать відмовлятися від усіх соціальних шаблонів і просто навчитися бути щасливими одне з одним.

Зак Ролофф – людина, яка має особливе захворювання, що зветься карликовістю. Зріст чоловіка становить близько 130 см. Світ дізнався про Зака, коли той взяв участь в одному із популярних у своїй країні реаліті-шоу. 

Про те, що Зак має деякі медичні ускладнення, його дружина знала, але цілком прийняла його таким. Ніщо не завадило чоловікові знайти своє справжнє кохання. Хоча їхнє знайомство було несподіваним. 

Перша зустріч закоханих нагадує історію Попелюшки. Торі працювала на фермі у батьків Зака. Це ще в далекому 2010 році. Жінка збирала врожай із Заком та його батьками.

У одному з інтерв’ю Торі згадує, як відбулося перше побачення з Заком.

Тоді мені сказали, що Зак справді вважає мене милою. Але, за розмовами, він не думав, що я колись зустрічатимуся з ним. Наше перше побачення тривало 5 годин, і з того часу ми разом.

Досі у Зака не було стосунків. Тож він не міг наважитися зробити перший крок. 

На щастя, терплячість Торі дала свої плоди. Надалі знайомі почали проводити дедалі більше часу разом. А згодом чоловік наважився зізнатись у своїх почуттях.

Знайомі пари не чекали подібного, але у 2015 році пара узаконила свої стосунки. Після весілля Зак зізнався, що Торі сильно змінила його життя.

Про історію пари світ дізнався з проєкту «Маленькі люди, великий світ». Шоу допомогло обом розкритися і усвідомити важливу річ про їхню сім’ю.

Ми така унікальна пара, і ми маємо справді круту історію, якою ми можемо поділитися. Шоу допомогло мені зрозуміти, що я не повинна турбуватися про те, що думають інші люди.

У 2017 році у пари народився син, якого назвали Джексоном. У нього теж діагностували карликовість. Але для Зака та Торі це не стало перешкодою Вони приймають свого сина будь-яким.  

У 2021 році подружжя народило дівчинку Лайлу Рей. А нещодавно сім’я повідомила про появу на світ третьої дитини. 

Ось так Торі та Зак разом пройшли чимало випробувань, але й надалі кохають одне одного, попри всі стереотипи та перешкоди.

Торі стверджує, що її чоловік для неї є непохитною опорою. Він завжди поруч і готовий підтримати будь-якої миті. 

Ми справді благословенні. У нас є троє щасливих дітей. Ми їх так любимо.

Каже Торі. Зараз жінка переборола страх публічності. Вона навіть веде особистий блог у Мережі. Ось так ці двоє стали зразком ідеальних і правильних стосунків. Нам, гадаємо, ще є чого в них повчитися.

А вас надихнула історія кохання Торі та Зака? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector