Як носити плаття в стилі Бохо після п’ятдесятирічного ювілею

Осінь — це пора не лише опалого листя й застуди, а й час для зміни гардеробу.

Справжнім трендом цього сезону є стиль Бохо. Особливістю цього стилю є те, що у ньому поєднуються непоєднувані речі.

Якщо декілька років назад про нього знали лише стилісти, то сьогодні у цього стилю ціла армія шанувальниць. Бохо підходить усім, незважаючи на тип фігури чи вік. Його можуть носити як стрункі дівчата модельної зовнішності, так і пишні дами прекрасного віку. 

Стиль Бохо в одязі – 2019

 1. Стиль Бохо з’явився як відповідь гламуру, становлячи собою мікс з етнічних і національних мотивів, хіпі та циганських акцентів, готики та гранжу. Секрет стилю бохо — в об’єднанні несумісного: черевик і ніжних суконь, мережива і шарфів, в багатошаровості та поєднанні різних фактур тканин і малюнків.

 2. Особливістю цього стилю є акцент на аксесуари. Актуальним буде поєднання капелюха з осінніми нарядами, особливо якщо це довгі спідниці. Вибирай тренч або стильну курточку як верхній одяг, адже тут головне правило — це поєднання звичайних образів з неформальними аксесуарами.

 3. Бохо підходить для будь-якого віку і різних фігур!

 4. Капелюх — це чудовий аксесуар для цього стилю. Однак не забувайте, що до його вибору потрібно підійти обережно. Чим більші риси обличчя, тим ширші повинні бути поля моделі та навпаки. Пам’ятайте, що основне ​​завдання капелюха — збалансувати пропорції.

 5. Осіннє Бохо. Окрім тренчів та курток також можете обирати кашемірові пальта. Ті ж, хто не любить обмежувати свої рухи, можуть вибрати пончо. Цей вид Бохо-одягу для осені чудово захищає від холоду і не сковує рухів.

 6. Етнічні наряди — це яскравий приклад стилю Бохо.

 7. Саме цей стиль подарує відчуття легкості й свободи, завдяки речам вільного крою.

 8. Ось приклад чудового осіннього образу: одягаєш літнє плаття, поверх футболку, кардиган або пальто — яскраве поєднання.

 9. Якщо говорити про нотки осені в Бохо, то неодмінною частиною є носіння светрів, тунік і теплих кофт. Але не просто светр, а обов’язково зручний, не колючий, такий, надівши який виникає відчуття дому і спокою. Затишок і комфорт — особливість цього стилю.

 10. Чудовий варіант на теплу осінню погоду!

 11. Щоб створити такий еклектичний, але при цьому гармонійний мікс, потрібно трохи досвіду або гостре бажання проявити свою індивідуальність.

 12. Як ви переконалися, стиль є досить багатогранним. Ви з легкістю можете проявити свою креативність та індивідуальність. Такий ефект вдається досягти завдяки принципу багатошаровості в одязі.

 13. Похолодання не має вас змусити зразу одягати штани. Плаття довжини максі або міді вільного крою — ідеальний варіант. А якщо ще згадати про принцип багатошаровості, то тепло вам гарантовано.

Чи готові Ви до таких експериментів?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector