Як очистити сковорідку таблеткою для посудомийної машини

Не у всіх, але більшість точно може знайти у себе сковорідки старого покоління. Такі, ймовірно, дісталися вам ще від бабусь чи мам. Втім, користуємося ними рідко, адже такі збирають нагар. А відмивати його немає ні сил, ні часу. Зате викидати таке кухонне начиння зовсім не хочеться. От і постає питання: як надати сковорідці належного вигляду? 

Ми впевнені, що ви перепробували вже безліч способів: пісок, сіль, господарське мило, оцет, перекис або нашатир. А про мийні засоби та побутову хімію ми мовчимо! 

Зараз ми поповнимо цю скарбничку методів, розповівши вам про ще один спосіб, який допоможе вам натерти посуд до блиску.

Вам знадобиться:

  • велика каструля;
  • таблетки для посудомийної машинки;
  • скребок.

А тепер розпочнімо!

Наберіть у велику каструлю води. Вона має бути такою, щоб всередині помістилася наша сковорідка. Заливаємо всередину воду і додаємо таблетки для посудомийки. 1 таблетка на 1 л. води.

Тепер поставте каструлю на вогонь і кип’ятіть усе близько години.  

Опісля дістаньте сковорідку з води та очистіть її за допомогою скребка від нагару, який залишився. Робити це потрібно відразу після кипіння, тому будьте обережні з окропом.

Якщо не вдалося зчистити весь нагар, сковороду слід ще трохи прокип’ятити. 

Після цього ваша сковорідка нарешті заблищить, як нова. Тому можете забути про старі методи, які не давали жодних результатів і спробувати наші поради.

До того ж поспішаємо зауважити, що такий спосіб не є шкідливим для вашого здоров’я, адже таблетки таки все одно призначені для миття посуду. І за такою ж схемою працюють у посудомийній машині.

А у вас є такі сковорідки? 

Як боретеся з нагаром?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector