Як одна бабусина порада змінила моє життя.

Дівчата та хлопці, маю корисний лайфхак для вас! Як зустріти доброго чоловіка або дружину?

Колись моя бабуся постійно мені говорила, що жінці важливо добре вийти заміж, але її слова серйозно не сприймала, оскільки вважала, що мені ще рано. Мама не наважувалась ніколи говорити зі мною на цю тему навіть коли мені виповнилось 23, а бабуся при будь-якій можливості натякала мені на заміжжя. 

Одного разу бабця сказала, що якщо я хочу доброго чоловіка, то мушу просити про це Бога. Вона порадила мені щодня молитися за майбутнього чоловіка. Хоча б один десяток вервиці, але обов’язково згадувати про це в молитві. І я її послухала. Не скажу, що я дуже ревно молилась чи просила, тому що не дуже рвалась заміж, але намагалась ніколи не забувати про це у своїй вечірній чи ранішній молитві. 

Минуло два роки, бабусі нестало, але я все одно продовжувала. Вервиця, чи її десяток, в наміренні за майбутнього чоловіка вже стала для мене звичкою. Мені було цікаво, чи справді Бог почує мої молитви, та як скоро той добрий чоловік мене знайде.

Якось пише мені у соціальні мережі хлопець:

– Привіт. Я побачив, що ти з Тернопільщини, моя землячка, і вирішив написати й розпитати як там справи в наших краях.

Пошепки

Виявилось, що хлопець зараз служить в ЗСУ й давно не був вдома. В нас зав’язалася розмова, тоді продовжили знайомство, а згодом й розмовляли через телефон. Ігор дуже потребував спілкування, а мені було приємно з ним розмовляти. 

Після декількох місяців спілкування в мережі, Ігор повідомив, що їде у відпустку та пропонує зустрітись. Я була приємно вражена та вже дуже чекала зустрічі. Було цікаво чи він такий приємний і цікавий як в переписці. Проте виявилось, що вживу хлопець ще приємніший. У нас виникла взаємна симпатія, тому Ігор не вагаючись відразу пропонує мені зустрічатись. Я погоджуюсь.

Тепер ми готуємось до шлюбу та дуже любимо один одного. Я терпляче щоразу чекаю його з війни та продовжую ще більше молитись за нього. Адже переконана, що його подарував мені Бог. Він почув мої молитви.  

А ще коханий не одноразово розповідав як відчував неймовірну Божу силу над ним та його побратимами ще до нашого знайомства. Ігор декілька разів чудом був врятований від загибелі та полону, впевнена, що в цьому допомогла молитва, яку колись сказала промовляти бабуся.

Отже, у висновку молитва творить чудеса! Просіть — Бог точно почує та подарує! 

Чи був подібний досвід у вас? Чи вірите у те, що Бог чує молитви?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector