Як підібрати колір волосся і яких помилок можна уникнути

Колір волосся є таким же важливим елементом образу, як одяг.

Цьому питанню слід приділити увагу. Експерименти з волоссям можуть бути як дуже вдалими, так і ні. Часто буває, що новий колір виглядає негармонійно і псує весь образ. Щоб уникнути такого, потрібно підібрати правильний квідтінок ще до походу до перукаря. 

Як підібрати колір волосся

Всі вважають, що, обираючи фарбу, слід звернути увагу на тон шкіри. Однак це не найголовніше. Варто орієнтуватися при виборі кольору на колір очей. Головне правило тут – правильно поєднувати! Холодні тони з холодними, а теплі з теплими. 

Для початку поради для блакитнооких красунь. Власниці блакитних очей чарівні. Але щоб ще більше підкреслити їх красу, стилісти рекомендують правильно підбирати колір волосся. 

Для цього типу очей стилісти рекомендують використовувати такі тони: русявий ; світлий перламутровий; арктичний блонд; пшеничний. А от від рудого слід відмовитися. В поєднанні з голубими очима він виглядає вкрай неприродно. 

темне волосся і блакитні очі

Власницям сірих очей підходить практично все. Підібрати колір волосся для світлих очей не складе труднощів, але і тут не обійдеться без правил і винятків. Сірооким дівчатам краще відмовитися від платинового, яскраво-рудого і синяво-чорного кольору.

сірі очі

Пошепки

який колір підходить під сірі очі

Тепер поговоримо про дівчат з карими очима. Таким жінкам категорично не підходить тон волосся, який повністю співпадає з кольором очей. 

карі очі

Щоб підкреслити очі, можна зупинитися на синяво-чорному відтінку, для кардинальних змін підійдуть відтінки капучино, лате або деревний. 

карі очі і темне волосся

Перейдемо до порад для загадкових і таємничих власниць зелених очей. Уникайте попелястого блонду і синяво-чорного відтінку. Вони крадуть природну глибину зеленого кольору, роблячи відтінок бляклим. Руда, золотиста і червона палітра – ваше все. 

зелені очі

Попелясті та холодні русяві відтінки, а також холодний блонд підійдуть дівчатам з порцеляновою шкірою. Тепліша гамма – руді, медові, карамельні кольори – прикрасять власниць смаглявої шкіри.

Чи співпадає відтінок Вашого волосся з кольором очей?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector