Як побороти симпатію до того, з ким не судилося бути разом

Любов – це прекрасне почуття, яке інколи приносить багато болю та страждань. Є два сценарії розвитку подій. Перший – це взаємна симпатія, яка не має перешкод. Другий – нерозділене кохання, яке з тих, чи інших причин неможливе. 

Якщо постаратися, то можна впоратися із переживаннями, пов’язаними з гірким любовним досвідом. 

Ці 10 способів допоможуть вам впоратися із нерозділеним коханням:

1. Проводьте разом час і насолоджуйтеся 

Якщо вам приємно спілкуватися з людиною, але ваші відносини не можуть перерости в щось більше, ніж дружба, то спробуйте просто насолоджуватися спільними моментами. Не змушуйте відповідати вам взаємністю, а зосередьтеся на емоціях радості. 

2. Займіться своїм хобі

Для того, щоб відволіктися від невзаємного кохання, потрібно змінити точку фокусу. На жаль, буденні справи не можуть нас достатньо зацікавити, тому набагато краще направити свою енергію у розвиток улюбленого хобі. Якщо такого немає, то це чудова нагода зайнятися справою, до якої ніяк не доходили руки. 

3. Обмежте спілкування

Якщо ви відчуваєте страждання через те, що вам не відповідають взаємністю, то спробуйте берегти свої почуття. Для цього мінімізуйте контакт з людиною, яка вам подобається. Не живіть марними надіями, що одного дня ситуація зміниться і на вас звернуть увагу. Позбавте себе від болючих переживань і тримайтеся на відстані. 

4. Підтримка друзів

Будь-які життєві негаразди легше пережити, якщо поруч є надійна підтримка друзів. Вони не дозволять вам сумувати, не дадуть впасти в депресію і позбавлять від самотності. Поруч з ними ви зможете відволіктися і знову почати вільно дихати. 

Пошепки

5. Навчіться розділяти задоволення

Тримайте свої емоції під контролем і не дозволяйте їм керувати вашим життям. Насолоджуйтеся спільними моментами з людьми, до яких у вас є почуття, але коли ви залишаєтеся наодинці, то фокусуйтеся на інших завданнях, а не на стражданнях. 

6. Не контактуйте

Інколи навіть обмеження в спілкуванні не дає потрібних результатів. У серці продовжує жити надія та марні сподівання. У такому випадку, позбавте себе від болючих переживань і перестаньте підтримувати контакт з людиною, до якої у вас виникла симпатія. 

7. Проводьте час з іншими людьми

Дозвольте собі рухатися далі. У цьому допоможуть нові знайомства та побачення. Таким чином ви зможете не лише відволіктися, але й знайти людину, яка може стати частиною вашого життя. Головне, буде щирим з собою і з тими, з ким ви проводите час. Адже робити щось на зло чи порівнювати різних людей – не правильно. 

8. Розкажіть про свої почуття

Ви можете зробити це публічно в соціальних мережах або відверто виговоритися наодинці з самим собою. Головне, щоб слова були щирими і правдивими. Це допоможе вам впоратися з емоціями, прийняти їх і пережити. У результаті ви отримаєте полегшення, підтримку і розуміння. 

9. Приділіть час для спогадів

Якщо довго тримати свої почуття під замком, то рано чи пізно вони вибухнуть і накриють вас хвилею негативу. Краще регулярно вивільняти свої переживання. Для цього відведіть декілька хвилин свого часу і зануртеся глибоко у свою душу. Так ви впораєтеся з поганим настроєм.

10. Розкажіть про своє самопочуття

Поділіться своїми почуттями, розкажіть про внутрішні  переживання і думки. Обговоріть їх. Це дозволить вам з’ясувати усі моменти, розставити крапки над “і” і рухатися далі. 

Чи доводилося вам переживати нерозділене кохання?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector