Як почистити душову лійку від водного каменю

Переконавшись в тому, що причиною слабкого напору є душова лійка, не варто відразу купувати нову. Адже можна просто гарненько почистити стару, заощадивши гроші. До того ж чистка лійки — просте завдання, яке вимагатиме простих інструментів. Яких? Розберемося, вже описуючи сам процес чищення. Нумо почнімо.

Для початку потрібно вибрати спосіб чистки. Якщо збереглася інструкція від лійки, перегляньте її. У розбиранні та чищенні душової лійки немає нічого складного, але, можливо, є якісь нюанси, що стосуються саме вашої моделі. Якщо ви недавно встановили душову лійку, і вона поки на гарантії, не полінуйтеся подивитися умови гарантії, можливо, розбирати лійку поки не варто, і потрібно обмежитися відмочуванням.

Важливо зрозуміти, розбирається ваша лійка чи ні. Багато дешевих моделей нерозбірні. Вірніше, розібрати їх можна, а зібрати вже ні. 

Розбираємо і чистимо

Знімаємо заглушку в центрі сітки, підчепивши її викруткою або ножем. Відкручуємо гвинт, який знаходиться під заглушкою.

Акуратно знімаємо сітку, намагаючись не порвати тонку гумову прокладку. У лійках з перемикачем можуть знадобитися ножиці з закругленими кінцями.

Почистивши все вручну, можна покласти всі деталі лійки і її саму в воду з лимонною кислотою. Потрібно це для того, щоб очистити всі частини лійки, які не доступні для ручного чищення.

Лимонна кислота —  ефективний побутовий засіб від накипу і вапняних відкладень. Її потрібно один великий пакетик 25 грамів.

В 500 мл води з температурою 70-80 градусів розчинити пакетик лимонної кислоти та помістити лійку душу в розчин, одразу відбудеться реакція у вигляді бульбашок.

Зачекайте приблизно 30-60 хвилин, а потім дістаньте кришку й перевірте отвори.

Чистку душової лійки необхідно проводити раз в 1-3 місяці в залежності від швидкості утворення вапняного нальоту. Не забувайте, що вапняні відкладення не просто забивають отвори, але і поступово руйнують будь-яке сантехнічне обладнання. Регулярне чищення допоможе уникнути цих проблем.

Виконавши всю роботу поетапно, ви отримаєте чисту лійку і, отже, хороший натиск води.

Успіхів!

А як ви чистите свої душові лійки?

 

 

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: