Як почистити печінку за 14 днів

Кажуть, що навіть якщо печінка не дає про себе знати, це аж ніяк не завжди є показником її здоров’я. Малорухливий спосіб життя, погане харчування, алкоголь у свята накладають негативний відбиток на стан печінки — головного фільтруючого органу всіх токсинів, тому періодично потребує очищення.

З цим завданням відмінно справляється Алохол, препарат який випускається вже більше 50 років і до сих пір залишається найкращим жовчогінним засобом. Привабливість у тому, що коштує він недорого, і використовується не тільки для лікування, але і профілактики утворення патології і каменів.

До складу таблеток Алохолу входять:

  1. Суха жовч — 80%;
  2. Часниковий порошок (сухий) — 10%;
  3. Кропива подрібнена — 2%;
  4. Активоване вугілля — 8%.

Кожен з цих елементів виконує свою функцію. Чистка печінки алохолом таким чином відбувається за кілька стадій. Це знешкодження шкідливих тіл, їх подальше транспортування та виведення з організму.

Ефективна дія препарату

Весь секрет роботи таких ліків полягає в правильній пропорції і прийомі їх в потрібний термін терапії. Умовно, алохол для чищення печінки і її одужання надає два дії:

  1. Запобігає застою самої жовчі. Тут яскраво виражається компонентний вплив часникового порошку і кропиви. А суха жовч допомагає в її виведенні. Науково, такий вплив на організм називається — холеретичним.
  2. Підвищення працездатності та активності підшлункової залози. Коли в процесі починає брати участь активоване вугілля, вона дає організму звільнитися від болю в животі і також впливає на вироблення шлункових соків, що в свою чергу не дає застоюватися продуктам відходів в кишечнику.

При правильному дозуванні і ознайомлення з інструкцією із застосування, буквально за 7 днів ви зрозумієте, що алохол для чищення печінки є незамінним і дієвим препаратом. Після одного тижня пропадуть основні прояви хвороб печінки і жовчного міхура і ви самі відчуєте позитивний ефект.

14-денна схема прийому алохолу для чищення печінки

Це найпопулярніша схема вживання алохолу, як для чищення печінки, так і всього організму. Як уже зрозуміло, розрахована вона на 14 днів. Принцип прийому препарату полягає в поступовому збільшенні його дози протягом перших 7 днів, а потім в зниженні до первісного дозування.

  • Починається схема 14-ти днів з вживання 1 таблетки 3 рази на день. На другий день доза буде 2 таблетки стільки ж раз. На третій — 3 таблетки і так далі, поки не дійдемо до 7 дня — кількість разового прийому таблеток буде 7, а прийомів 3, як і в попередні дні. Тобто, кожен день збільшуємо дозу на одну таблетку. Загалом за 7-й день буде виконано 3 прийоми по 7 таблеток, разом 21 шт.
  • Далі йдемо по спадаючій. У 8-й день приймаємо дозу 7-го дня, а потім кожен наступний день прибираємо по таблетці з кожного прийому. На 14 день доза буде 1 таблетка, яка приймається 3 рази. Після застосування такої схеми, прийом препарату припиняється.
  • На сьомий день зробіть собі «коктейль» для очищення кишечника. Одну чайну ложку 10г. «Магнезії» (МАГНІЮ СУЛЬФАТ) розчиніть чистою водою і змішайте з лимонним соком дві чайні ложки в 100 мл води. Випийте коктейль через трубочку. З 12 ночі до 9-ї ранку будете спати спокійно, а в перебігу дня чекайте спорожнення кишечника чотири рази. 

Така чистка може мати небезпечні наслідки, тому краще її проводити при спостереженні у фахівця.

Алохол приймається строго після їжі. При цьому під їжею мається на увазі будь-яка невелика кількість їжі. Перед тим, як випити таблетку, цілком достатньо з’їсти яблуко, банан або бутерброд.

Не можна приймати Алохол на голодний шлунок, в якому абсолютно немає ніякого об’єму їжі. Дана вимога пов’язана з тим, що препарат збільшує вироблення соляної кислоти в шлунку. Тобто, якщо в шлунку не виявиться харчового вмісту, то соляна кислота яка виділилася, почне пошкоджувати слизову оболонку органу, що є фактором ризику розвитку виразкової хвороби.

Саме завдяки поліпшенню травлення їжі і виведенню токсинів під впливом таблеток Алохол, відбувається нормалізація обміну речовин і, як наслідок, зниження маси тіла. Таблетки Алохол є жовчогінним препаратом рослинного походження. Лікарський засіб нормалізує процес утворення жовчі, покращує функціонування печінки і знижує ймовірність формування каменів в жовчному міхурі.

Крім позитивного впливу на функцію печінки, препарат покращує секрецію всіх органів травної системи. Нормалізація жовчоутворення і його виділення підсилює рухову функцію кишечника, зменшуючи гнильні і бродильні процеси, і за рахунок цього усуваючи закрепи і метеоризм.

Відгуки і наслідки

Багатьох насторожує дуже велике дозування алохолу на останні 7 і 8 дні, і це дійсно буває небезпечно. При таких великих дозах можуть виникати больові відчуття в шлунку, спазми. Радять приймати знеболювальні, але це неправильно — варто припинити курс алохолу. Симптомом до припинення курсу також може бути підвищена температура.

Відгуки більшості людей хороші. Деяка частина говорить, що на 7-8 дні виникає частий рідкий стілець (пронос). Цей побічний ефект пов’язують з очисними процесами і виведенням шлаків з організму, але навіть такі дози препарату не здатні повністю очистити печінку.

Варто зазначити, що для повтору лікування необхідна перерва не менше 90 днів.

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: