Як потрібно правильно доглядати за трояндами восени, та що зробити, щоб вони добре перезимували

Троянди – чудова окраса присадибної ділянки, і щоб ці кущі радували ваше око ще не один рік, слід ретельно підготувати їх до зими. Сьогодні ми вам розповімо, що потрібно зробити для того, щоб ваші кущі пережили мінусові температури взимку. 

Троянди обов’язки потрібно вкривати, щоб стебла не перемерзли. Укривати потрібно тоді, коли вже не передбачаються осінні зливи й розпочинаються заморозки. Перед укриттям кущі потрібно ретельно підготувати. 

Робота з гілками. Ще до морозів пригніть всі гілки – для цього використовують мотузку, за допомогою якої фіксують зігнуті гілки біля куща.

Ні в якому разі не обрізайте молоді пагони, оскільки це може спричинити ріст інших пагонів, що перед укриттям не бажано. Після обрізання, обробіть місце зрізу зеленкою, а товсті стовбури – садовим варом.

Все листя під кущем також потрібно прибрати, бо воно може спровокувати розвиток різних захворювань. Найкраще приготувати суміш з компосту, сухої землі, піску та торфу і підгорнути нею кущі. Також ще дозволяється підгортати кущі сухим листям з дуба. Все потрібно прикрити поліетиленом. 

Також укладати троянди можна лише в тому випадку, якщо земля під кущами суха. Для цього під кущ радять покласти пінопласт або пластмасові пляшки, потім зверху вже можна укладати гілки. Ні в якому разі не укривайте кущі поліетиленом, металевими відрами – тоді не буде достатня вентиляція повітря, а ще такі матеріали притягують холод. Найкраще використовувати лутрасил.Укриття повинне бути розміщене вище кущів та не торкатися їх. 

Весною не слід одразу відкривати кущі, краще це робити поступово, щоб квіти звикали до сонячного світла. 

Бажаємо успіхів!

Вам була корисною ця інформація?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector