Як потрібно смажити рибу: 6 дієвих правил

Риба – один з основних і незамінних харчових продуктів людини. Рибу смажили й запікали з давніх часів, але, попри граничну простоту приготування риби на сковороді, все ж слід знати кілька простих правил як смажити рибу, щоб вона вийшла смачна, соковита і з хрусткою скоринкою. 

Помилки при смаженні риби

  1. Погана розігріта пательня може призвести до того, що риба почне пригорати. Перед смаженням розігрійте сковороду протягом 5 хвилин на середньому вогні. 

  2. Смажити рибу потрібно на сковороді з товстим дном. Ідеальною є посудина, виготовлена з чавуну або нержавіючої сталі.

  3. Ніколи не шкодуйте олії під час смаження. Якщо олії недостатньо, риба просто прилипне до сковороди. Краще злити зайву олію та зіпсувати всю страву. 

    Пошепки

  4. Математичні підрахунки допоможуть вам визначити час, який потрібно смажити. 1 сантиметру риби потрібно 4 хвилини, щоб повністю прожаритися. Просто виміряйте найтовстіше місце в кожному шматку риби, щоб розрахувати потрібний час. 

  5. Заморожену рибу перед обсмажуванням потрібно розморожувати поступово. Спершу покласти в холодильник на 12 годин, потім розморожувати при кімнатній температурі. Надлишки вологи найкраще прибирати сухими серветками.

  6. Ідеальна скоринка буде з класичного панірування, коли борошно змішують або з сухарями, або з кукурудзяним борошном. 

Яких правил з приготування смаженої риби дотримуєтеся ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector