Як повернути фігуру після 35 і прискорити обмін речовин: якісне схуднення без дієт!

Сьогодні ми поговоримо про те, як тримати себе у формі, попри фізіологічні процеси.

Лікарі вже давно констатують той факт, що після 35 років обмін речовин у тілі сповільнюється і жінки починають втрачати гарні красиві вигини молодої фігури. Але мало хто звертає на роботу власної ендокринної системи, адже саме з неї починається загальне старіння організму.

Порушення роботи ендокринної системи

Саме порушення в роботі ендокринної системи призводять до сповільнення обміну речовин. Але що робити, щоб ці організм функціонували правильно? Відповідь, насправді, проста — правильно харчуватися і більше рухатися, адже основний споживач калорій в організмі – м’язова тканина.

Потрібно займатися такими практиками як пілатес чи йога, також не потрібно нехтувати прогулянками на свіжому повітрі.

Якщо ендокринна система буде в нормі, то проблем із зайвою вагою не виникне.

Щитоподібна залоза

Від цього органу залежить функціонування всього організму. Під час порушень  у функціонуванні спостерігається швидка втомлюваність та апатія, також зменшується лібідо. Для покращення роботи щитоподібної залози потрібно поповнити запас йоду в організмі,  а також збільшити кількість вітамінів групи В, С і тирозину. 

Харчування: морепродукти, помідори, редис, буряк, овес, спаржа, квасоля, картопля і пивні дріжджі.

Статеві залози та наднирники

Якщо у вас неповноцінний раціон, з якого ви отримуєте недостатню кількість вітамінів, то це неабияк позначається на роботі статевих залоз та наднирників. Для продуктивної роботи статевих залоз необхідні вітаміни А, С, Е, а також вітаміни групи В.

Харчування: риб’ячий жир, картопля, печінка, капуста, помідори, смородина, лимони, апельсини і капуста, пророщена пшениця, салат-латук і яєчний жовток.

Прищитоподібні залози

Роздратування, імпульсивність та збудження найчастіше спровоковані порушеннями функціонування прищитоподібних залоз. Якщо ви хочете покращити роботу цього органу, то потрібно збільшити кількість вітаміну D в організмі. Для цього існують спеціальні харчові добавки, зокрема риб’ячий жир.

Підшлункова залоза

Надзвичайно важливий орган, який виробляє ферменти для травлення харчових продуктів. Саме від неї залежить обмін речовин та рівень цукру в крові. Порушення в роботі підшлункової залози можуть призвести до появи такого захворювання, як цукровий діабет.

Щоб запобігти проблем з підшлунковою залозою, потрібно вживати продукти з великим вмістом вітамінів групи В, цистину і глутамінової кислоти.

А ви слідкуєте за станом ендокринної системи?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: