Як поєднувати відтінки цієї осені та взимку: вчимося не боятися кольору

Найчастіше з приходом холодної пори року, кольори в жіночому гардеробі кардинально змінюються: переважають чорні, темно-сірі та схожі відтінки. 

Я сама недавно зрозуміла, що цієї осені стала заручницею чорного. Чому ж ми вибираємо такі кольорі?

Це практично.  Чорний колір є надзвичайно практичним. Особливо, якщо говорити про щоденні поїздки в громадському транспорті, то це найкращий варіант. Адже верхній одяг неможливо прати після кожної поїздки. 

Це відмінно відображає внутрішній стан багатьох людей. Час моря та відпочинку завершився і до найближчої відпустки не скоро. 

Це легко комбінується між собою.  До базових кольорів підходить більшість аксесуарів та взуття. Можна не морочити собі голову. 

Монохром

Монохром – це поєднання речей однієї кольорової гами. Тут є два варіанти: всі речі в одному відтінку одного кольору, або в різних відтінках.

Тільки не обирайте чорний образ. Сміливо експериментуйте з яскравими кольорами: червоний, синій, фіолетовий. Також в тренді залишається тотал-беж.

Гляньте на це шикарне поєднання коричневого кольору.Таке рішення зараз в тренді.

Шляхетний смарагд і 50 відтінків коричневого

Чорний колір в гардеробі можна замінити глибоким смарагдовим. Як на мене, це один з найкращих варіантів на осінньо-зимовий період. Ще такий колір ідеально поєднується з коричневим та темно-бежевим. 

Поєднання гірчичного кольору зі смарагдовим шикарне в осінню пору року. Такий образ хочеться розглядати. Основний колір повинен розташовуватися в портерній зоні, а от штани, спідниці, взуття можуть бути будь-якого відтінку.

Освіжаючий синій (блакитний) і коричневий

Ви можете обирати будь-які відтінки синього: світло-голубий для створення ніжного образу, а контрастний – для яскравого. Якщо коричневий є занадто простим та сумним кольором, то синій вдало його освіжить й додасть родзинки.

До синього пальта відмінно підійде коричнева сумка або коричневі чобітки. Одягніть бежеві штани з синім светром і образ заграє фарбами! 

Модні поєднання кольорів осінь / зима 2019/20

Окрім перелічених поєднань, також актуальними є:

– зелений + рожевий (свіжий та легкий образ);

– чорний + фуксія (любителям тотал-блеку також потрібно додавати яскраві плями);

– червоний + рожевий;

– жовтий і темно-синій.

Ви готові на такі експерименти?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector