Як позбутися запахів на кухні: 6 порад, які дійсно працюють

Кухня часто є серцем та душею будинку, і саме тут можуть виникати найсильніші запахи. Якщо ви готуєте на кухні або просто зберігаєте залишки їжі, ось 10 способів позбутися небажаних запахів на кухні. Якщо у вас є залишки їжі, які, як ви знаєте, смердітимуть у холодильнику, покладіть їх у герметичний контейнер перед охолодженням. Це допоможе запобігти проникненню запаху в холодильник і перетворення всього іншого на неприємний запах.

1. Вимийте всі поверхні 

Якщо ви маєте справу з особливо неприємним запахом в кухні, обов’язково вимийте всі поверхні. Сюди входять раковина, стільниці та навіть підлога. Будь-яка поверхня, яка стикалася з їжею, має бути ретельно вимита.

2. Використовуйте оцет

Оцет чудово допомагає позбавитися запахів на кухні. Ви можете використовувати його для очищення поверхонь або просто вилийте в каналізацію. Оцет також чудово підходить для позбавлення від запахів у сміттєпроводі. Також ним можна протирати поверхні, на яких була риба. Він нейтралізує цей запах.

3. Використовуйте лимон 

Лимон – відмінний натуральний спосіб позбутися запахів на кухні. Ви можете використовувати його для очищення поверхонь або просто розрізати лимон і залишити на відкритому повітрі.

4. Використовуйте кавову гущу 

Кавова гуща відмінно підходить для поглинання запахів на кухні. Просто покладіть її в миску та залиште на ніч.

5. Використовуйте осушувач повітря 

Якщо у повітрі багато вологи, це може призвести до появи неприємних запахів. Використання осушувача повітря допоможе зменшити кількість вологи в повітрі та позбутися запахів.

6. Відкрийте вікна 

Надходження свіжого повітря на кухню допоможе позбавитися запахів. Якщо ви не можете відкрити вікна, спробуйте увімкнути витяжний вентилятор.

Спробуйте скористатися однією (або всіма) з цих порад, і ви зможете у найкоротші терміни позбутися запахів на кухні. Чи є у вас інші поради щодо позбавлення від запахів на кухні?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Adblock
detector