Як позбутися від мурашок в будинку народними і ефективними методами

Натуральна зброя проти комах. 

Насолода літньої пори може бути зіпсована одним малоприємним явищем — комахами. На інстинктивному рівні в людях закладений страх і огида до них. І не дарма: в ході еволюції ми чітко засвоїли, що комахи кусаються, поширюють інфекцію і псують продукти.

Людина сама ж і приваблює їх своєю життєдіяльністю. Візьмемо, наприклад, мурашок. Залежаний брудний посуд, крихти на підлозі і столі, сміття, що знаходиться в відрі кілька днів, — для них просто «земля обітована».

Як позбутися від мурашок назавжди

Вторгнення мурашок часто відбувається влітку. Домашні мурахи безпечні, хоч і несимпатичні на вигляд. Найнеприємніше те, що маленькі непрохані гості проникають в житлові приміщення, повзають по меблях і кухонному начинню, потрапляють в цукорницю і в цілому всіляко засмучують своєю присутністю.

Спритна пенсіонерка Ольга Павлівна знає, як назавжди позбутися від мурашок в будинку без шкідливої хімії, безпечних для дітей і домашніх вихованців методами.

Секрет її перемоги над цим неподобством — олія гвоздики. «У мене вдома завжди є ефірна олія гвоздики. Я постійно беру її з собою в дорогу, адже вона відлякує комарів. А тепер я переконалася ще і в тому, що мурахи теж бояться олії гвоздики!» — ділиться досвідом мудра жінка. Вона просто нанесла кілька крапель духмяної олії в кожен кут приміщення, і мурахи одразу ж почали тікати!

Щоб охопити велику площу будинку, готують спеціальну гвоздикову суміш. Тобі знадобиться склянка з теплою водою і 5-6 крапель ефірної олії гвоздики. Ретельно розмішай розчин, промокни ним ганчірку для підлоги і протри підлоги у всіх приміщеннях.

Такий простий спосіб відлякає комах і вони пропадуть з дому менше ніж за добу. Річ у тому, що мурашки не переносять фенол — отруйна речовина, що міститься в олії гвоздики. Для загибелі комах досить зовсім невеликої кількості такої отрути. Не хвилюйся, для тварин і людини речовина безпечна.

Можна приготувати засіб проти мурах з ефірними оліями у вигляді спрею, який зручно брати з собою в дорогу. Перевірено, що такий засіб відмінно відлякує і кліщів! Для його приготування налий у склянку води по 1 ч. л. ефірної олії гвоздики і герані, 1 ст. л. спирту, перелий в пляшечку з розпилювачем і перед застосуванням ретельно збовтай суміш.

Обробляй цим засобом мурашині доріжки 1 раз в 3 дні, і мурахи зникнуть з твого будинку. Гвоздиковим розчином можна обприскувати одяг і шкіру для відлякування кліщів. До речі, засіб відмінно захищає і тварин від комах.

Зауважимо, що олія гвоздики корисна для здоров’я, її аромат сприяє підвищенню імунітету і зміцненню організму. Вона застосовується при застудах і інфекціях як антивірусна програма й антибактеріальний засіб.

А у вас в квартирі є мурахи? Які методи боротьби з ними виявилися найефективнішими? 

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: