Як позбутися попелиць на трояндах. Простий та перевірений метод

Попелиця потребує постійної профілактики. Для того, щоб її позбутися потрібно з весни проводити регулярну обробку рослин. Загалом таких процедур варто зробити від 3 до 10.

Під впливом попелиці листя троянди жовтіє, бутони засихають, а натомість з’являється липкий наліт. Рослина починає хворіти різними грибковими захворюваннями, які призведуть до смерті. 

Невелику кількість попелиці можна позбутися вручну. Ще один варіант –  промити кущі сильним напором води. 

Народні методи боротьби з попелицями:

На 1 л води візьміть 5 ст. л. господарського мила. Отриманою сумішшю обробіть троянди. Проведіть цю процедуру ще раз через 2 тижні. 

Пошепки

На 10 л води приготуйте 350 г деревного попелу. Відваріть його. На це знадобиться приблизно 2 години. Процідіть відвар і нанесіть його на листя кущів. 

Відваріть 100 г тютюнового попелу у 1 л води (протягом 30 хвилин). Залиште суміш настоюватися. Через 24 години процідіть відвар і розведіть його літром води. Для того, щоб рідина краще трималася на кущах, додайте до неї 30 г рідкого господарського мила. Обробіть рослини і повторіть процедуру через 2 тижні.

На 10 л води візьміть дві головки часнику. Помістіть їх в рідину і залиште на добу. Потім настояною рідиною обробіть троянди. Це чудовий засіб не лише від попелиці, але й проти кліщів та довгоносиків. 

Також проти попелиці допоможуть такі спеціалізовані засоби: Танрек, Децис, Кінмікс, Актара, Цвітолюкс, Іскра Золота. Однак їх потрібно використовувати лише в крайньому разі, коли попелиці надзвичайно багато. 

А якими методами проти попелиці користуєтеся ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector