Як позбутися жахливих жовтих плям на постільній білизні

Жовті плями на ковдрах та простирадлах не завжди ознака неохайної господині. Зіштовхувалася з подібною проблемою може кожен. До того ж не завжди з такою проблемою може впоратися звичайне прання. Однак не слід розчаровуватися. Існує декілька простих способів, як у домашніх умовах позбутися цих злощасних плям. Вони вже точно змусять речі сяяти білизною та свіжістю.

Нерідко жовті плями залишаються на білих поверхнях навіть після кількох етапів прання. Тоді руки в господинь опускаються і вони, дістаючи гроші із гаманців, у відчаї йдуть купувати нову постіль. З надіями, що ця вже точно не підведе. Але радимо вам забути про темні наволочки та покривало, адже зараз відкриємо декілька секретів, що допоможуть позбутися різноманітних видів забруднень. Тож не поспішайте пускати своє старе простирадло на ганчірки. Існує стільки способів прання, що вам і не снилося. А більшість із них не тільки дієва, а й дешева. 

Вам знадобиться:

1 скл. прального порошку

1 скл. сухого засобу для миття посуду в посудомийній машині

0,5 скл. тетраборату натрію

1 скл. відбілювача

Прання:

Для початку скип’ятіть воду у великій каструлі. Далі влийте її у великий тазик або у ванну. Тепер у воді слід розмішати всі інгредієнти та замочити в них постіл. Тримати її там потрібно не менше, ніж пів години.

Тепер завантажте прання в машинку і оберіть режим «пух». Важливо врахувати максимальне навантаження для машини. Не варто поспішати чи намагатися втиснути все один раз. Якщо потрібно, виперіть частини постільної білизни окремо. Головне не перевантажуйте техніку. Полоскати білизну потрібно двічі.

Сушити білизну можна будь-яким звичним для вас способом. Хоча найкраще вивісити все на вулицю. Так постіль точно буде свіжою.Після такого прання у жовтих плям немає ніяких шансів надокучати вам надалі. 

Також, окрім прального порошку і засобу для виведення плям,  ви можете скористатися старим добрим господарським милом. Нанесіть його на плями і залиште відмокати. Бажано на цілу добу. Далі постіль перемо, як за звичною схемою. 

На відмінно із забрудненнями впорається також «білизна». Це сильний засіб і з ним слід бути дуже обережними. Не рекомендуємо заливати цей розчин у відділення для порошку. Краще перечитайте інструкцію перед використанням. І бережіть шкіру рук.

Пошепки

Більш дбайливими засобами для прання вважаються «Доместос» або інші мийні речовини для посуду. Вони також впораються з подібного роду проблемами, не заподіявши шкоди тканині та вашій шкірі.

Окрім дорогої хімії, і снують і  народні засоби. Такі щ точно знають наші бабусі.  

Наприклад, крохмаль і розпушувачі. Вони знадобляться не тільки для випікання, але й для прання. 1-2 ложки на 5 літрів води. Далі в розчині слід замочити постіль на кілька годин. І вибрати у машинці.

Для полоскання радимо використовувати борну кислоту. Розведіть 1–2 столові ложки у теплій воді. Тепер залиште в розчині білизну. Потім ще один раз полоскаємо речі у чистій воді.  

Нашатирний спирт. Для замочування речей його слід розвести у гарячій воді. Це справді дуже дієвий спосіб, який вас здивує.

Сода та сіль. Це класичні варіанти і ви з ними точно знайомі. Обох можна додавати просто в пральну машину.

Щоб відіпрати старі плями крові, розведіть 4 чайні ложки солі в 1 літрі води.

Ось такі прості та економні способи зробити вашу постіль знову чистою та свіжою. 

Тому не витрачайте гроші намарно – користуйтеся перевіреними засобами!

А які способи знаєте ви?

Як боретеся з такими плямами?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector