Як правильно коригувати брови? Корисно знати кожній дівчині!

Коли ми чуємо слово контуринг, то думаємо тільки про скульптування обличчя. Однак техніка пішла далі і сьогодні пропонує нам оригінально і свіжо оформити брови! Неймовірно, але контуринг чудово справляється зі своїм завданням і тут.

Брови завжди виділялися візажистами окремо, тому таке нововведення можна вважати цілком закономірним. Контуринг брів допомагає змінити не тільки їх форму, а й об’єм. Хочете освоїти його? Читайте матеріал!

1. «Укладання» брів

Без легкої підготовки не обійтися. По-перше, потрібно переконатися, що на бровах немає залишків зволожувального крему, тонального флюїду і пудри. По-друге, за допомогою спеціальної щіточки брови потрібно «причесати» і «укласти», щоб їх форма мала акуратний вигляд.

2. Створення контура

Безпосередньо для контурингу вам знадобляться два відтінки засобу для брів: темніший і світліший. Найкраще користуватися пудрою, оскільки її легше розтушовувати. Набравши трохи темної пудри пензлем, окресліть верхню і нижню межі брів. Не перестарайтеся з натиском, інакше в результаті отримаєте «маркерні» брови, нібито намальовані за трафаретом.

3. Заповнення контуру

Тим же темним кольором за допомогою скошеної кисті зафарбуйте центральну частину брів. Недоторканими залиште ділянки брів біля перенісся, а також «хвостики». За рахунок цього брови не тільки стануть візуально густішими, але також отримають об’єм.

4. Градієнт

Прийшов час взятися за світлий відтінок пудри. Ним потрібно підфарбувати бічні ділянки брів — ті, що в попередньому кроці задіяні не були. Наносьте пудру у напрямку до центру, як би змішуючи її з більш темним відтінком. Приділіть увагу розтушовуванню, без цього природного результату не вийде.

5. Хайлайтинг

Нарешті, останній етап в контурингу брів — це використання хайлайтера. У невеликій кількості розтушуйте його на бічних ділянках брів, біля країв. Також нанесіть його над бровою і під нею на нерухому верхню повіку. Це створить контраст з темним кольором брів і зробить їх яскравішими. Для виділення брів з тим же успіхом можна використовувати і консилер з ефектом сяйва.

Обов’язково поділіться цієї корисною статтею з подругами!

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: