Як правильно та коли сіяти моркву, щоб зібрати великий врожай

Земельну ділянку потрібно ретельно підготувати до висіву моркви. Для цього грунт слід глибоко пропахати, а ще наситити його органічними добривами. 

В звичайну тканину помістіть насіння моркви та зав’яжіть її вузликом, щоб насіння за цей період проросло та набрякло. Далі закопуємо тканину з насіннями на штик лопати в землю та зверху рясно поливаємо водою. Залишаємо на тиждень, щоб воно набрякло, проросло та звільнилося від ефірної олії, яка заважає йому рости.

Через сім днів тканину з насінням потрібно відкопати, пересипати його в плошку, а зверху посипати картопляний крохмаль або дерев’яний попіл. Так насіння не буде надто липким, що полегшить висаджування в грунт.

Потім зробіть на грядці борозни, пролийте їх добре водою та дайте їй ввібратися. Потім в ці борозни викладіть насіння на такій відстані, щоб вам швидко не прийшлося проріджувати моркву. Зверху насіння присипати грунтом. Якщо ви просієте моркву таким способом, то вона зійде вже на 5 день. Морква не вкриється бур’янами, адже вони навіть не встигнуть зійти. Щоб урожай краще пішов в ріст, потрібно періодично розпушувати землю. 

Вам була корисною ця інформація?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector