Як правильно вирощувати буряк та моркву, щоб вони були солодкими

Сьогодні ми вам розповімо основні хитрощі, які допоможуть виростити солодку моркву та буряк. 

При вирощуванні цих культур потрібно пам’ятати, що органічні добрива негативно впливають на їх ріст. При додаванні у ґрунт гною, буряк та морква отримають неприємний присмак, а ще це може призвести до того, що морква буде неоднорідною, а буряк міситиме білі прожилки.

Ці овочі потребують сонця, тому вирощувати їх слід лише на відкритих ділянках. Якщо ви хочете робити наступний посів, то пам’ятайте, що це можна виконувати лише коли пройде 4 роки після останнього. Чудово  ці овочі ростуть після огірків, гороху, цибулі та ранньої картоплі.

Перед тим, як садити овочі, не слід забувати про добрива. Висаджувати їх потрібно в нейтральні ґрунти. Через це восени бажано до майбутнього місця висадки внести вапно – 500 грамів на 1 м2. Цю процедуру проводять раз на 6 років. Вапно слід перемішати з верхнім шаром землі.

Нітроамофоскою підгодовують овочі в червні — серпні. Для цього у відро води додають 40 г добрива та виконують полив між рядами  у розрахунку 2 л на 1 м2, після необхідно полити рослини звичайною водою.

Марганець і бор використовуємо в серпні в наступних пропорціях: на 1 відро води по 1 ч. л. марганцю і бору. Вносити з таким розрахунком, які і нітроамофоску. Також можна використовувати золу, оскільки вона містить велику кількість мікроелементів. Для цього посипають один метр квадратний 100 грамами суміші.

Якщо ваша морква гірчить, то це може свідчити про морквяну муху. Для боротьби з цим шкідником допоможе суміш з тютюну. Коли будете проріджувати моркву, поміж рядів насипте тютюн.

Бажаємо гарного врожаю!

Чи вирощуєте ви ці культури?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: