Як правильно зберігати крупи, щоб не завелися комахи

З комахами у своєму будинку може зіткнутися навіть найвідповідальніша господиня.

Ніхто не застрахований від покупки круп або сухофруктів, заражених шкідниками. Якщо вчасно не ліквідувати «непрошених гостей», вони можуть з’явитися навіть на підлозі та стінах.

На жаль, їх часом досить важко помітити. А от шкода від них явна: зменшення запасів крупи та значне її пошкодження.

Як позбутися від жучків на кухні

Сьогодні ми вам розповімо, як боротися з жучками в крупі і як не допустити їх повторної появи.

Джерела появи є зрозумілі: прилавки магазинів, де не дотримуються санітарних норм. Ми не будемо вам детально розписувати про кожного такого бешкетника, а приступимо одразу до методів боротьби.

Пошепки

Жуки дуже ретельно ховаються в крупах. Якщо ви бачите їх на підвіконні та підлозі, скоріш за все шкідників стало так багато, що тепер вони відкрито освоюють нові території. Можливо, крупу прийдеться викинути. Якщо вона ж здається більш менш  їстівною, ми розповімо, що робити. 

  • Помістіть крупу в добре розігріту духовку до 110 градусів. Висока температура не залишить жодних шансів та вб’є не лише дорослих жуків, а й личинок.

  • Замочіть крупу в соляному розчині. Комахи після такого спливають на поверхню. Після цього воду зливають, а крупу промивають та просушують на чистому рушнику.

  • Останнім методом є заморожування. Пересипте крупу в окремий пакет та помістіть в морозильну камеру на 24 години. 

Тримайте крупу в окремій герметичній місткості. Жуки не люблять різких запахів, тому нечищені зубчики часнику, лавровий лист, мускатний горіх і гвоздика, розміщені неподалік, також є чудовими засобоми для профілактики.

Ви стикалися з цією проблемою?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector