Як правильно любити чоловікa або 12 правил мудрої жінки

Ніхто не має права давати Вам поради, як правильно кохати свого партнера. Однак в цій статті ми просто хочемо наголосити на тому, що може покращити ваші стосунки. Так чому б не скористатися?

1. Стосунки – це не лише обов’язок перед чоловіком, ви повинні отримувати від задоволення. Не позбавляйте себе радості! 

Не перенавантажуйте себе, якщо ви прийшли втомлені з роботи і не хочете готувати вечерю, то можете спокійно про це сказати партнеру. Оберігайте себе від повного виснаження, адже це буде мати негативний вплив на ваші стосунки.

2. Не забувайте прислуховуватися до своїх потреб, стану здоров’я, з щасливим чоловіком має бути щаслива дружина! 

Інколи жінки часто йдуть на самопожертви, щоб задовольнити бажання рідних та близьких, і це – велика помилка. Сім’я буде психологічно здоровою тоді, коли двоє партнерів задоволені та перебувають в психологічному комфорті. 

3. Ніколи не вимагайте любові від чоловіка, почуття не мають нав’язуватися, вони прекрасні лише тоді, коли щирі. 

Не розчиняйтеся повністю у стосунках, не бійтеся самотності, не зливайтеся з чоловіком в одне ціле. Чоловіки не люблять зациклюватися лише на стосунках, вони не забувають і про друзів, роботу. А жінки просто не розуміють, чому партнер не може віддати себе повністю. У вас також має бути особисте життя.

4. Намагайтеся отримувати задоволення від того, що ви робите. 

Потрібно навчитися робити щось не задля результату. Зупиняйте момент й насолоджуйтеся смачною кавою, гарною книгою чи просто прогулянкою. Не поспішайте жити, адже щастя тут і зараз.

5. Стосунки є міцними лише тоді, коли партнери спілкуються один з одним. 

Потрібно обговорювати абсолютно все – і те, які ви щасливі, і чому ви відчуваєте себе нещасними. Але тут також є важливий нюанс: невдоволення слід висловлювати коректно, без зайвих емоцій, щоб не відштовхнути партнера.

6. Слідкуйте за своєю інтонацією та мімікою під час спілкування з коханим. 

На підсвідомому рівні чоловіки зчитують інформацію з того, як ми розмовляємо та поводимося. Всі ми з закладеними установками з дитинства, які отримали від матері чи батька, і що найгірше – ми навіть про них не здогадуємося. Шкода, але ми не бачимо себе зі сторони, тому інколи навіть не розуміємо, коли завдаємо болю партнеру. 

7. Правильно любити – це вміти бути відкритою та говорити прямо, без натяків про свої почуття, переживання, бажання.

Говоріть те, що у вас на душі. Не потрібно натякати, адже це не дасть ніякого результату. Також не забувайте і щось просити, якщо вам це дійсно треба. Не соромтеся бути собою.

8. Потрібно навчитися дякувати чоловікові за те, що він робить для вас. Не акцентуйтеся на його недоліках, намагайтеся бачити в ньому більше хорошого. 

Ми  завжди намагаємося ощасливити тих, кого дійсно любимо, тому цей пункт не буде для вас проблемою, якщо ваш партнер вам дійсно дорогий. Просто намагайтеся зрозуміти, що може принести йому багато емоцій, зробити особливим і коханим. Слова, емоції, поцілунки, обійми, повторний жест. Усі ми різні, і бажання в усіх різні.

9. Правильно любити – це не розповідати усім про ваші сварки, його недоліки і те, як ти ним незадоволена. 

Ніколи не варто розповідати іншим про ваші побутові конфлікти. Зрозумійте, що це ви обрали такого чоловіка. До того ж в таких розповідях жінки акцентуються лише на недоліках партнера, а себе виставляють лише в найкращому світлі. Не дивно, що подруга чи мама запитають: «Навіщо він тобі такий потрібен?» Це абсолютно не додасть поваги до нього.

10. Правильно любити – це зрозуміти мову кохання свого партнера.

Для когось проявом любові є обійми, для іншого – смачна вечеря або ж невеличкий подарунок. Потрібно зрозуміти, що подобається саме вашому коханому і використовувати це.

11. Правильно любити – це проявляти повагу один до одного.

Душевна близькість значно важливіша, ніж сексуальний потяг. З часом пристрасть згасає, однак, якщо ви за цей час стали рідними, то вас ніщо не розлучить. Чоловіка потрібно поважати серцем, оскільки часто жінки помиляються і роблять це розумом, тоді вони аналізують кожен його вчинок. Чоловіки це дуже відчувають, тому їх слід поважати просто так. Не через те, що він кращий, сильніший, розумніший, а через те, що він – чоловік, людина. Такої ж поваги заслуговує жінка. 

12. Правильно любити чоловіка – ніколи не сумніватися у силах свого чоловіка. 

Потенціал є у кожного з нас, а підтримка й віра коханої людини лише допомагає його розкрити. Насправді чоловіки чутливі до жіночого настрою, хоча вони намагаються цього не демонструвати. Вони бачать кожне ваше невдоволення й сприймають це на свій рахунок. 

Жінка – це гармонійне поєднання приємної зовнішності та внутрішньої краси. Не забувайте, що ви можете змінити все на краще. 

Як Ви вважаєте, чи дійсно все у стосунках залежить від жінки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector