Як правильно варити квасолю, щоб вона не була твердою?

Квасоля – продукт, який може роками стояти на полиці доки його нарешті зварять. Однак мало людей полюбляє квасолю. А все це через те, що вона викликає здуття живота і підвищене газоутворення. Проте насправді причина в тому, що це залежить від правильного приготування. 

Квасоля — це прекрасний дієтичний, косметичний і лікувальний продукт. У ній багато заліза, вона покращує кровообіг, збільшує приплив крові до клітин і сприяє зростанню імунітету. І ще дуже багато корисних властивостей має квасоля. Тому їсти її є добре.

Тож як правильно її варити?

1. Замочіть квасолю на ніч (+- 8 годин). Потім воду злити, а квасолю ретельно промити.

Пошепки

2. Тоді залийте квасолю холодною водою і поставте на середній вогонь. Дочекайтесь доки закипить, а тоді знову злийте рідину, промийте холодною водою за допомогою друшляка.

3. Варіть до закипання, потім ще 15 хвилин і злийте воду в останній раз. Промийте, залийте новою і тепер варіть вже до готовності.

Тобто загалом це два рази промити, та два рази закип’ятити. Також варто квасолю солити вже готову, після того, як злили воду. Якщо хочете зробити цей продукт повноцінним гарніром, достатньо буде просто додати шматочок масла. 

Квасолю можна подавати навіть з іншими овочами. А рагу з квасолею — це взагалі буде гарною ідеєю! 

А ви любите бобові??

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector