Як прочистити праску без спеціального олівця

Якщо ваша праска стала гірше розгладжувати одяг, не слід її одразу змінювати на нову. Скоріш за все, її буде достатньо прочистити від накипу і нагару. Основними причинами цього є не чиста вода, яку ви використовуєте для прасування, та синтетичний одяг. 

З цими проблемами вам допоможуть впоратися звичайні підручні засоби.

Сучасні прилади мають особливу функцію — самоочищення, але вона не завжди ефективна. Тому ми вам розповімо, як повернути до життя праску. 

Як почистити праску всередині

Очищаємо праску від накипу: 

Оцет. Підготуйте місткість й змішайте в ній воду з оцтом в рівних пропорціях. Праска при цьому встановлюється вертикально і по максимуму заповнюється рідиною. Після цього нагріваєте й залишаєте на 10 хвилин.  Весь цей час праска буде включатися і вимикатися, не потрібно нічого робити.

Підготуйте іншу посудину й випускайте пар, поки з праски не перестане витікати рідина коричневого кольору. Обов’язково провітрюйте приміщення. На завершення, залийте праску ще раз дистильованою водою й промийте від залишків оцту.

Лимонна кислота. Потрібно розчинити один пакет кислоти в склянці теплої води та робити все те, що вказано вище.

Газована вода. Таким же способом можна очистити праску, але замість кислотних розчинів по вінця наповнити резервуар мінеральною водою.

Одну з перелічених дій слід застосовувати раз в місяць. Також для профілактики заливайте в резервуар лише дистильовану або кип’ячену воду. 

Як почистити праску зовні

1. Потрібно змішати оцет та соду, щоб утворилася густа кашка. Потім нанести отриману пасту на підошву праски та протерти чистою тканиною. 

2. Ще один варіантом є зубна паста. Потрібно просто нанести її на підігріту підошву, а потім протерти.

3. В склянці змішайте воду з оцтом. Склад наноситься на підошву, і нагрівати праску при цьому не потрібно. Візьміть ватяну паличку, змочену в суміші. Обробіть отвори так, як вказано на світлині нижче.

4. Підготуйте шмат фольги та висипте сіль. Після цього увімкніть пристрій та прасуйте сіль, поки поверхня повністю не очиститься.

5. Тефлонове покриття: Розігріти праску до максимальної потужності та намилити всю підошву господарським милом. Після цього протерти тканиною на сухо. 

6. Ацетон активно допомагає для видалення застиглого пластику або пригорілої синтетики. Але для регулярного чищення все-таки не рекомендуємо.

Не забувайте регулярно протирати підошву праски.

А ви очищаєте праску самостійно?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: