Як просто, швидко і недорого очистити решітки витяжки від налиплого жиру

Відмити решітку з витяжки потребує багато затрат часу та сил, особливо, якщо це робити власними руками за допомогою звичайної губки й гелю для посуду. Але сьогодні ми хочемо поділитися з вами одними хитрощами, які зекономлять ваші старання, адже всього лиш декілька інгредієнтів очистять грати від налиплого жиру.  

Для цього вам прийдеться використати доступні інгредієнти, які точно є у вас вдома. Акуратно вийміть грати з витяжки. Помістіть їх у великий таз, щоб ви могли їх повністю занурити. При цьому всі кошти для приготування кошти знайдуться практично в кожному будинку. А якщо й ні, то коштують вони зовсім недорого.

Потім візьміть звичайну харчову соду й засипте нею решітку. Шар має бути рівномірним. 

Помістіть чисту воду на вогонь та доведіть до кипіння. Після цього додайте сюди 2 ст. л. лимонної кислоти.

Потім цим киплячим розчином потрібно залити решітку.  Залишити суміш ще постояти 10 — 20 хвилин. Потім одягніть рукавички й візьміть стару зубну щітку. Решітки потрібно ще ретельно очистити від залишки забруднень. 

Якщо ви не хочете очищати решітку щіткою, то просто залиште в розчині решітки на цілу ніч. Вранці вони будуть сяяти чистотою! Просто промийте їх та просушіть.

ЯК ЧАСТО ПОТРІБНО МИТИ ВИТЯЖКУ

Фахівці радять мити решітки хоча б раз на місяць — це якщо ви смажите з середньою частотою. Якщо ви готуєте рідко, то мийте решітки раз в 2-3 місяці. Якщо сім’я велика, і смажити-парити доводиться часто, то краще очищати фільтри раз в пару тижнів. Дотримуйтеся цього правила, і кожна чистка буде віднімати мінімум часу, адже свіжий наліт знімається без зайвих зусиль.

Як часто Ви очищаєте витяжку?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: