Довго думала, чого свекруха мене не любить, поки не побачила, як вона вночі перемиває за мною посуд

Хочу вам розповісти історію мого життя. Я вийшла заміж по великій любові. Мій чоловік був для мене втіленням мрії, моїм ідеальним чоловіком. Але незабаром після заміжжя я почала помічати дуже дивні речі.

Це не було пов’язано з моїм чоловіком, а дивацтва я почала помічати щодо моєї свекрухи до мене.

Я помітила це все ще в день нашого одруження. Мама мого чоловіка була дуже сумною і стурбованою.

Після весілля ми жили з нею, тому що окремого житла нас не було.

Спочатку вона поводилася зі мною вкрай люб’язно, говорила, що дуже рада за нас. Я тоді навіть звинувачувала себе, що на весіллі подумала про неї погано. Мабуть, вона просто погано себе почувала.

Але з часом все змінилося. Вона відкрито зі мною не конфліктувала, але поводилася напружено. Намагалася натякати мені на мої промахи, відчувалося, що їй не подобається моя присутність.

Одного разу я помітила, що вона ночами перемиває помитий мною посуд. Коли я її застала за цією справою, вона прикинулася, що миє брудний посуд, але я знала, що я все зібрала на кухні, і там не було нічого немитого.

Однак, я намагалася не звертати на такі дрібниці уваги. Поводилася з нею дуже доброзичливо, навіть довіряла їй свої секрети

Минув ще деякий час. І мій друг, який працював на тому ж підприємстві, що і моя свекруха, одного разу розповів мені, що на роботі всі шепочуться, що син моєї свекрухи ходить весь ображений і пригнічений, адже дружина його тиран і хоче прибрати квартиру його матері до рук.

Я тоді зрозуміла, що моя свекруха у мене за спиною плете інтриги.

Моя свекруха була дуже охайною жінкою. У квартирі було чистіше, ніж в будь-якій операційній.

Пошепки

Позаяк вона була трохи схиблена на чистоті, вимагала її і від нас, ми з чоловіком, своєю чергою, намагалися теж поводитися дуже акуратно.

І ось одного разу вона поїхала на два тижні у відрядження. Нам вона заповіла тримати квартиру в ідеальному порядку.

Але ми з чоловіком так втомилися постійно прибирати, що вирішили ці два тижні трохи відпочити, а прибирання зробити ближче до дати її приїзду.

Однак, моя хитра свекруха повідомила нам невірну дату прибуття і, знаючи нас, збиралася приїхати в той момент, коли вдома ще не буде прибрано.

Також її хитрий план полягав в тому, щоб прийти додому з колегами і застати мене зненацька і зганьбити мене.

Але все сталося трохи інакше. Мій друг дізнався про цей план моєї свекрухи і заздалегідь про нього мені повідомив. Тому я була готова. Я прибрала в будинку так, як ніколи, і з нетерпінням чекала несподіваної інспекції.

Вона приїхала, своїм ключем відкрила двері, разом з нею були жінки з колективу і задоволений шофер (мій друг).

Моя свекруха, побачивши чистий будинок, вся почервоніла. Так я ще, на додаток, в цей момент будинок пилососила.

Колеги були незадоволені, що не відбулося скандалу і розчаровано дивилися на мою свекруху, яка марно намагається знайти пил і бруд.

Після цього, за словами мого друга, в колективі перестали вірити словам свекрухи, а якщо вона знову починала на мене скаржитися, всі захищали саме мене.

Що думаєте?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector