Як прибрати застарілі плями з улюблених м’яких меблів

З часом будь-які меблі вкриваються плямами і втрачають свій привабливий зовнішній вигляд. Навіть в найохайнішої домогосподині може з’явитися небажана пляма на тканині, а от професійна чистка є не дешевим задоволенням.

Сьогодні ми вам розповімо, як очистити дивани за допомогою бюджетного, але дуже ефективного методу. Обов’язково спробуй застосувати і поверни свіжий вигляд улюбленому кріслу.

ЯК ОЧИСТИТИ МЕБЛІ

Приготувати такий універсальний очищувач дуже легко, для цього використовуються бюджетні компоненти, от тільки підготуйте заздалегідь 2 пляшки з пульверизатором. 

Отже, у вас має бути дві місткості: в першу додайте 5 ст. л. харчової соди, і в другу – 5 ст. л. лимонної кислоти та ще 3 ст. л. миючої рідини.

Далі наповнюємо пляшки водою наполовину й закриваємо. Ретельно збовтайте, щоб речовини розчинилися у воді.  Тепер приступаємо до очищення тканин.

Перший розчин з содою потрібно розпорошити на плями, особливо слід приділити увагу найбруднішим місцям.

Готовий розчин з другої місткості потрібно розпилити на поверхню, з цього моменту сода та лимонна кислота вступає в забруднення. Зачекайте декілька хвилин, щоб утворилися піна, а потім витріть її ганчіркою. 

Тепер зачекайте, щоб меблі висохли повністю, запевняємо, ви не побачите ніякого бруду та засмальцованих плям! 

Саме цей метод допоможе Вам очистити всі меблі від плям й надати їм знову привабливий вигляд. Також можете спробувати очистити ним автомобільний салон, ефективність вас точно здивує! 

Ви знали про такий спосіб?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector