Як прибрати застарілі плями з улюблених м’яких меблів

З часом будь-які меблі вкриваються плямами і втрачають свій привабливий зовнішній вигляд. Навіть в найохайнішої домогосподині може з’явитися небажана пляма на тканині, а от професійна чистка є не дешевим задоволенням.

Сьогодні ми вам розповімо, як очистити дивани за допомогою бюджетного, але дуже ефективного методу. Обов’язково спробуй застосувати і поверни свіжий вигляд улюбленому кріслу.

ЯК ОЧИСТИТИ МЕБЛІ

Приготувати такий універсальний очищувач дуже легко, для цього використовуються бюджетні компоненти, от тільки підготуйте заздалегідь 2 пляшки з пульверизатором. 

Отже, у вас має бути дві місткості: в першу додайте 5 ст. л. харчової соди, і в другу – 5 ст. л. лимонної кислоти та ще 3 ст. л. миючої рідини.

Далі наповнюємо пляшки водою наполовину й закриваємо. Ретельно збовтайте, щоб речовини розчинилися у воді.  Тепер приступаємо до очищення тканин.

Перший розчин з содою потрібно розпорошити на плями, особливо слід приділити увагу найбруднішим місцям.

Пошепки

Готовий розчин з другої місткості потрібно розпилити на поверхню, з цього моменту сода та лимонна кислота вступає в забруднення. Зачекайте декілька хвилин, щоб утворилися піна, а потім витріть її ганчіркою. 

Тепер зачекайте, щоб меблі висохли повністю, запевняємо, ви не побачите ніякого бруду та засмальцованих плям! 

Саме цей метод допоможе Вам очистити всі меблі від плям й надати їм знову привабливий вигляд. Також можете спробувати очистити ним автомобільний салон, ефективність вас точно здивує! 

Ви знали про такий спосіб?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector