Як швидко позбутися другого підборіддя: потрібно попрацювати всього лиш 3 хвилини в день

Друге підборіддя турбує багатьох жінок, особливо після 35 років. І це не дивно, адже з віком наш організм менше виробляє колагену та еластину, відповідно м’язи та шкіра стають менш пружними.

Тому ми з вами поговоримо, як прибрати друге підборіддя в домашніх умовах.

Вправи, щоб прибрають друге підборіддя

Для того, щоб шкіра на вашій шиї не обвисла, потрібно регулярно приводити в тонус цю ділянку. Для цього виконуйте наступні вправи:

Вправа 1

Вверх підійміть голову, як це показано на малюнку нижче. Потрібно витягнути язик та тягнутися ним до носа. Ви маєте відчувати напругу в м’язах. Затриматися на декілька секунд й розслабитися м’язи. Повторити 15 разів вранці та ввечері. 

Наступні вправи більш динамічні. Але завдяки їм швидко прибрати друге підборіддя не складе труднощів.

  • Голову знову потрібно закинути назад та по черзі витягувати кінчик язика з одного кутка в інший, переміщаючи язик по верхній губі. Повторити  10-15 разів.
  • Максимально широко розкрийте рот та висуньте вперед язик. Тепер намагайтеся доторкнутися ним до кінчика носа і після цього до підборіддя. Одночасно з цим потрібно забезпечити максимальне напруження м’язів шиї

Пружне підборіддя як у балерини

По телебаченню балерини часто розповідають про популярну вправу для обличчя, яка дозволяє їм довгий час зберігати овал лиця. Для цього потрібно складати губи трубочкою та вимовляти звук «у», а потім відразу «ікс», й напружувати м’язи шиї. Виконувати також 10-15 разів.

Також не забувайте про правильне харчування, адже воно в першу чергу віддзеркалюється на обличчі.

Ви робите домашні вправи?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: