Як швидко та правильно розморозити м’ясо з морозильної камери – поради від досвічених господинь

Якщо ви поспішайте і забули дістати м’ясо з морозилки для вечері, не хвилюйтесь! Існує кілька способів швидко розморозити м’ясо, не зіпсувавши його.

У цій статті ми обговоримо найкращі методи розморожування м’яса, якими поділились господині зі стажем.

Ми також дамо кілька порад про те, як запобігти сухості або жорсткості м’яса після розморожування. Дотримуйтесь цих рекомендацій, і ви отримаєте ідеально приготовлене заморожене м’ясо в найкоротші терміни!

Один із найшвидших способів розморозити м’ясо – помістити його в миску з холодною водою. Змінюйте воду кожні 30 хвилин або близько, щоб вона залишалася холодною. Цей спосіб зазвичай займає близько години, залежно від розміру та товщини м’яса.

Якщо у вас мало часу, ви також можете розморозити м’ясо у мікрохвильовій печі. Тільки не забудьте приготувати його одразу після розморожування, оскільки мікрохвилі можуть почати готувати м’ясо, якщо залишити його надовго. Щоб розморозити м’ясо в мікрохвильовій печі, спочатку зніміть упакування. Потім покладіть його на тарілку, безпечну для мікрохвильової печі, та готуйте на 50% потужності не більше ніж 5-10 хвилин(залежить від розміру м’яса).

Дайте м’ясу перепочити протягом декількох хвилин, перш ніж готувати його до кінця.

Інший спосіб розморожування м’яса – помістити його в духовку на низькому рівні. Цей спосіб займає трохи більше часу, але він добре підходить, якщо ви хочете приготувати м’ясо відразу після розморожування. Просто покладіть загорнуте м’ясо на лист для випічки і поставте духовку на 200 градусів за Фаренгейтом. Готуйте близько 30 хвилин або поки м’ясо не розморозиться.

Який би спосіб ви не вибрали, не залишайте м’ясо при кімнатній температурі більш ніж на дві години. Після цього бактерії можуть почати рости та викликати у вас хворобу. Якщо ви не збираєтеся готувати м’ясо відразу, покладіть його в холодильник або морозильну камеру, доки воно вам не знадобиться.

А які методи знаєте ви? Якими користуєтесь?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Adblock
detector