Як швидко зварити буряк, щоб зберегти його вітаміни

На варіння буряка може піти від 20 хвилин до 3 годин. Все залежить від його розміру й ступеню зрілості. Проте для того, аби в результаті увесь комплекс вітамінів залишився в буряку, не варто поспішати й залишати його на максимальному вогні. Сьогодні ми поділимося з вами корисними секретами, які допоможуть правильно й швидко приготувати цей овоч. 

Процес варіння буряка

Буряк слід варити у цілому вигляді разом зі шкіркою та хвостиком. Завдяки цьому сік залишатиметься всередині. Також вода не має бути соленою, щоб не збільшити час приготування і не зробити овоч твердим. 

Спочатку буряк занурюємо у каструлю з водою й доводимо її до кипіння. Варимо його протягом 30-ти хвилин на середньому вогні. Як тільки вода закипить додаємо до неї 0,5 ч.л. оцту, лимонного соку або 1 ч.л. цукру. Завдяки цьому буряк матиме насичений колір. 

Пошепки

За 30 хв перевіряємо буряк на готовність. Для цього протикаємо його виделкою. Вона має легко заходити. Коли буряк звариться, занурюємо його у холодну воду на 15 хвилин. Тепер він легко очиститься від шкірки. 

Чи допускали ви помилки при варінні буряка? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector