Як смажити м’ясо на сковорідці так, щоб вона залишалася чистою

Не люблю готувати страви, де потрібно смажити м’ясо. Потім сковорідки від такого годинами відмивати потрібно. І захаращені не лише сковорідки – а й вся кухня. Та й губку після жиру можна одразу викидати в сміття. Не кажучи вже про те, що потім довго доводиться відмивати раковину і руки.

Нещодавно і інтернеті я побачила дуже цікаве відео, в якому жінка демонструвала, як найкраще смажити м’ясо, щоб сковорода при цьому була чистою. 

Все геніальне – просто, але я б сама ніколи до цього не додумалася. Потрібно всього лиш застелити чисту сковороду пергаментним папером. При цьому краї пергаменту повинні утворювати бортики.

Зверху на пергаментний папір ллємо рослинну олію, а потім силіконовим пензлем розподіляємо по всій поверхні. Сковороду слід помістити на вогонь і можна приступати до смаження м’яса. 

Так ваша сковорода навіть після приготування страви буде чистою. Не потрібно потім довго стояти на кухні та вимивати весь жир та й посуд прослужить довше, адже на ньому нічого не пригорає. Після такого приготування достатньо просто сполоснути сковороду і все.

Я таким способом смажу не лише м’ясо чи рибу, а й навіть яєчню. Це чудовий метод, адже тоді яйця взагалі не підгорають і просмажуються рівномірно. 

Ось така маленька хитрість зекономить вам багато часу! 

Ви знали про такий спосіб? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector