Як тримати чистоту і порядок в будинку: секрети покоївок, які працюють у найкращих готелях Європи та Америки

Мені завжди було дивно, як покоївки в готелях тримають чистоту в усьому приміщенні.

Кожен з нас обожнює свою домівку. Ми намагаємося завжди підтримувати порядок для рідних та близьких. Але деколи складається враження, що кімнати “брудняться” самі по собі.

Найкраще з такою проблемою справляються готельні покоївки. Вони працюють щодня, тому створили вже певну технологію. Ці хитрощі покоївки застосовують і у своїх домах. Сьогодні ми детально розберемося в тому, як кожний етап прибирання виконують професіонали.

Черговість прибирання

Покоївка спочатку прибирає спальню та вітальню, а потім ванну й кухню. Це дозволяє не розносити бруд по приміщенні. 

Провітрювання

Під час прибирання є необхідним провітрювання приміщення. Особливо, якщо ви використовуєте засоби для чищення. Літом відкривайте вікно на весь період прибирання, а зимою цей час можна обмежити до 10 хвилин.

Збір сміття та білизни

Винесіть з кімнати усі непотрібні речі, які не будете залишати після прибирання: сміттєві пакети, білизну чи рушники, брудний посуд та одяг.

Ганчірки

Ганчірки з мікрофібри найкраще підходять для боротьби з пилом. Вони ще й не залишають розводів. А ось махрові й поліестерові рушники навпаки притягують пил до поверхні.

Зубна щітка

Не викидайте стару зубну щітку – це ідеальний засіб для чищення складнодоступних місць. Так шви плитки на кухні та щілини навколо змішувача будуть чистими завжди.

Очисники

Пам’ятайте, що для кожної поверхні ви повинні мати спеціальний очищувач. Кислотна хімія – для кераміки, лужні засоби – для плитки й металевих поверхонь, засоби з нейтральним pH – для скла і дзеркал. Неприпустимо мити все один засобом. Якщо ви будете дотримуватися цього принципу, то ваші меблі довше залишаться в гарному вигляді. 

Пошепки

Пульверизатори

Розпорошіть засіб для чищення за допомогою пульверизатора і залиште його на хвилин 10. Це допоможе заощадити час і легше впоратися з брудом. 

Спосіб руху

Пам’ятайте, що прибирати потрібно за годинниковою стрілкою. За допомогою такої траєкторії, ви не упустите бруду під час процесу.

Порядок в деталях

Якщо у вас немає часу на генеральне прибирання, ви можете просто створити візуальний порядок. На усіх поверхнях заберіть зайві деталі та пил.

Ліжко

Щоб ліжко виглядало чистим, не обов’язково його так ретельно застеляти, як покоївки в готелях. Важливо використовувати наматрацник: його простіше випрати, ніж чистити сам матрац.

Чиста підлога

Миття підлоги є останнім етапом прибирання. В готелях це роблять декілька разів на тиждень.

Візок для хімії

Засоби для прибирання краще зберігати в одному місці, бажано в переносному. Використовуйте пластиковий ящик, кошик або невеликий візок. Це значно збереже ваш час.

Рослини й декор

Листя рослин, свічки, статуетки, плінтуси, лампочки світильників, люстри, штори й багато інших дрібних деталей теж потрібно витирати від пилу. З фіранок пил можна вибивати мокрим рушником.

А Ви дотримуєтеся подібних правил прибирання у себе вдома?

U2
Adblock
detector