– Як це так?! Ти рідну сестру з собою у Трускавець взяти не хочеш?! – Так, нехай сама заробить на відпочинок. Дістало їй все просто так дарувати!

От знаєте, коли моя сестра стала мамою, то перша фраза була “дитина народила дитину”. Софії тоді тільки стукнуло 19 років, залетіла від хлопця, з яким зустрічалася менше року. 

Звісно, батьки змусили робити весілля, про аборт не було і мови. Окрім цього, її свекри та наша мама були змушені залізти в борги, аби купити молодятам нещасну однушку з ремонтом. Потім ще по черзі приходити та няньчили онука. Звісно, батьки купували їм одяг, оплачували комуналку, приносили якісь іграшки. 

Софія постійно прикривалася дитиною, а її чоловік Вова не мав стабільної роботи, перебивався тимчасовими заробітками. Мені в цій ситуації було найбільше шкода батьків, які забезпечували сестру та зятя. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Ми з чоловіком самі заробили і на власне житло, і на машину, і на бізнес. Звісно, це все нам просто так на голову не впало, пішло майже 10 років. Мій Роман взагалі мав дві роботи – водій таксі та на ніч чергував охоронцем на вахті. А я робила на дому манікюр, педикюр та ще й стрижки. Ось так ми разом, помаленьку йшли до мрії. 

Тепер у мене є свій салон краси, а чоловік – власник СТО. З невеличкої орендованої кімнатки переїхали у власну квартиру, а зараз ще й будинок за містом будуємо. До війни подорожували Європою, щоліта відпочивали на морі в Туреччині чи Єгипті. Наші діти мають все, чого душа забажає – іграшки, модний одяг, ходять на спортивні гуртки. Звісно, все у межах дозволеного, не хочу їх розпестити. 

Скоро 8 березня і чоловік вирішив зробити мені подарунок – купив путівку в Трускавець. Готель на 5 зірок, є спа, ресторан. Тим паче, у місті є дельфінарій, тому діткам буде весело. 

Ну я похизувалася мамі цим подарунком і думала взяти її з собою за компанію. Хай відпочине ці 3 дні з нами, порелаксує у спа, з онуками погуляє. Однак, вже через годину після того до мене зателефонувала сестра:

– Ти їдеш у Трускавець? На 3 дні?

– Так, Роман подарував поїздку. 

– А є ще вільне місце?

– Ну я думала маму взяти, аби вона…

Пошепки

– Краще я поїду, мені мама сказала. Я візьму сина, відпочинемо всі разом. 

– Та добре. То коштує 5 тисяч і ще…

– Тобто 5 тисяч? То ж твій чоловік подарував!

– І що? За додаткове місце треба доплатити в готелі. І от за маму я б сама заплатила, а за тебе чому?

– Я ж твоя сестра! І їду не сама.

– І що? Я повинна тобі відпочинок спонсорувати чи що? 

– Так! Ми з чоловіком не можемо дозволити собі такий розкішний відпочинок. 

Я аж отетеріла від такої заявочки сестри. От поводиться так, наче їй всі все винні. То батьки допомагали їй з квартирою, давали гроші, приносили продукти. І цього, виявляється, мало! Їй ще хочеться на курортах відпочивати. 

Софія, до речі, вже 4 рік сидить вдома, хоча вже можна віддати дитину в садочок та шукати роботу. Але ж ні, сестрі зручно на шиї в чоловіка та батьків сидіти.

От я вирішила її так провчити та відмовила у поїздці. То потім до мене дзвонив Володя, мама і тато та по черзі просили взяти Софію у Трускавець. 

Маю надію, що сестра колись усвідомить таку помилку. І вона вже доросла, треба ставати самостійною жінкою та мамою! Хоче відпочивати – хай заробить на цю відпустку гроші. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector