Як це жити з таким гігантом в одному будинку?

Мейн куни — чарівні великі домашні вихованці. Вони на порядок відрізняються від інших кішок своїм інтелектом, добротою, ніжністю, завдяки чому північноамериканські кішки охоче стануть вашими надійними компаньйонами.

Свою назву порода отримала завдяки американському штату Мен, а першим її представником, який отримав світову популярність, став кіт Капітан Дженкс показаний в Бостоні в 1861 році. Спочатку мейн куни жили тільки на фермах, та виловлювали мишей, люди вважали, що чим більший кіт, тим кращий з нього мисливець.

Характерною рисою цих котів є високі об’ємні вуха з пензликами як у рисі, широкий овал очей, злегка витягнута форма голови і високе розташування скул. І, звичайно ж, особливе смугасте забарвлення, густа і досить довга шерсть, через яку дана порода і отримала приставку «єнотова».

Сьогодні хочемо вас познайомити з котом по кличці Лотус, який має свою сторінку Інстаграм і користується великою популярністю.

Навіть просто розвалившись на дивані вони виглядають по-королівськи гламурно і велично. Правда, місця для хазяйки залишається не так багато.

Він величезний і владний. Підписники жартома кажуть, що якби у котів був Бог, то Лотос неодмінно став би ним.

Господиня нерідко називає свого вихованця левом, і сперечатися з цим немає сенсу.

Цей хлопець своїм зовнішнім виглядом зачаровує і вражає. Здається, що тільки один його погляд просто-напросто змусить підписатися на аккаунт Лотоса.

Крім вражаючих розмірів ця порода може похвалитися надзвичайно харизматичною мордочкою, в якій навіть можна розгледіти щось людське.

До речі, помимо Лотуса, в домі поруч з ним проживають ще два мейн куни.

А вам подобається ця порода котиків?

 

Lida
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: