– Як ти могла красунчика проміняти на нього ? Ну він тобі геть не пасує! —  насміхалися з мене подруги.

Вийшла заміж вдруге, але тепер не знаю, чи варто було. Усі довкола переконують мене, що він мені не пара. А я вже й сама почала хвилюватись, що живу не з тією людиною.

Перший мій шлюб був не вдалий, чоловік зраджував, однак такий вже він красунчик був, що усі дівчата на районі заздрили мені. Вийшла заміж за Олега у свої 25 років, переїхали на квартиру, яка як виявилось потім була записана на свекруху. Однак це чомусь було таємницею для мене. 

Коли правда стала явною, стосунки зіпсувалися, адже ніякої довіри в мене вже не було. А потім ще й жінка на стороні з’явилась. Тому я забрала доньку та поїхала до матері. Чоловік платив мізерні аліменти, однак мама мені в усьому допомагала. 

Минуло 9 років та наше життя з донечкою Іринкою налагодилось. Тепер ми живемо у власній квартирі, я працюю на хорошій роботі, а донька ходить в школу. Рік тому я вдруге вийшла заміж за Сергія. І знаєте, порівнюючи його зі своїм першим чоловіком це небо і земля. 

Сергій неймовірно дбайливий, люблячий чоловік. З мене пилинки здуває, а Іринку любить наче рідну дитину. Живемо ми в моїй квартирі, а його помешкання здаємо в оренду. А ще Сергій подарував мені машину. І все було б ідеально, якби не його вигляд. Сергій навіть близько не був таким красунчиком як Олег. Навпаки, мені інколи дуже соромно з’являтись з ним десь у колі друзів, бо здається, що всі лише на нас витріщаються. 

Подруги часто запитують мене:

Пошепки

– Як  ти могла красунчика проміняти на того Сергія ? Ну він тобі геть не пасує! —  запевняли дівчата.

– Але ж у нас добрі стосунки. Я його поважаю і він мене любить. Хіба ви цього не бачите —  говорила їм я.

– Та ми то бачимо, але от чи ти його любиш ?

І тут я застигла і навіть не знала, що казати. Адже й справді я не знаю чи люблю Сергія. Я його дуже поважаю й вдячна за все, що робить для мене з донькою, але коли дивлюсь чоловікові в обличчя, то не відчуваю того, що відчувала з колишнім. 

Тепер я постійно думаю, що далі робити… Мучить мене питання про розлучення та чи варто? І як я тільки про це скажу Сергію? Мабуть, сказавши це, я йому розіб’ю серце. Але й жити з непривабливим чоловіком я теж не хочу.

Порадьте мені, що робити?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector