– Як ти могла так з моєю мамою вчинити? Не дивно, що вона більше не хоче з тобою спілкуватися

Раніше в мене зі свекрухою були чудові стосунки. Вона телефонувала мені мало не щодня. Я постійно висилала їй подарунки. Олеся Михайлівна – проста сільська жінка. Колись ми досить часто їздили до неї в гості, допомагали по господарству. Вона щоразу дуже тішилась з цього. 

 – Як добре, що мій хлопчик знайшов таку добру дружину! Ти ж мені, наче донечка!

Згодом життя наше змінилося, з’явилися діти, чимало проблем. Тепер ми обидвоє багато працюємо, адже взяли великий кредит на квартиру. І ось нещодавно свекруха зателефонувала і повідомила, що приїде в місто на тиждень. Я надзвичайно зраділа, хоча момент був, м’яко кажучи, не найкращий, адже в мене саме тривала перевірка на роботі. 

Та я не переймалася, що не зможу бути з Олесею Михайлівною, адже вона попередила, що зупиниться в доньки, яка не працює і має вдосталь часу.

Я зустрілась зі свекрухою в перший день в ресторані, куди її повів чоловік. Ми чудово спілкувалися, я подарувала їй крем для обличчя. Увесь наступний тиждень я поверталась з роботи зовсім пізно, на ногах ледве трималась. Та знала, що чоловік подбає про свою маму.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Наступного разу я побачила Олесю Михайлівну під час прощальної вечері в зовиці. Вона дивно поводилась і майже зі мною не говорила. Я подумала, що можливо, їй просто сумно, що треба їхати. Та після повернення додому мій чоловік заявив:

 – Як ти могла так вчинити з моєю мамою?

Пошепки

 – Ти про що? Що сталося?

 – Вона весь час чекала, що ти виділиш для неї день, або ж хоча б запросиш до нас. Так хотіла побачити нашу квартиру.

 – А чого ти не сказав?

 – Коли? Ти наче навмисно увесь цей тиждень додому пізно поверталась. 

 – Ти ж знаєш, що в мене перевірка.

 – Таке враження, що це гарне виправдання.

Я не знала, що й казати на це. Мені навіть в голову не приходило, що я мала організувати вечерю. Врешті, не розумію, чому чоловік самий не покликав маму до нас. 

Скажіть, як мені залагодити ситуацію?

Більше цікавих життєвих історій тут –https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector