Як в житті виглядають актори популярного серіалу «Величне століття»

Довгий час наші телеглядачі були в захваті від бразильських та аргентинських серіалів, згодом їх витіснив американський продукт, а зараз все більшої популярності набирають турецькі стрічки. Вдалим проєктом став серіал “Величне століття”, який припав до душі українцям. Історія неймовірного кохання могутнього султана Сулеймана до української наложниці Роксоляни, що згодом  отримала ім’я Хюррем. В сюжеті переплітаються абсолютно різні жанри: тут історичні події, драма, кохання й навіть кримінал. Не дивно, що кожну серію передивляєшся на одному подиху.

Сьогодні ми хочемо продемонструвати вам улюблених акторів цього серіалу, точніше – який вигляд вони мають в звичайному житті. 

Султан Сулейман (Халіт Ергенч)

Актор розпочав свою карєру ще в 1996 році й був вельми впізнаваним в турецькому телебаченні. Однак всесвітню славу отримав саме після головної ролі в серіалі  “Величне століття”, і це не дивно, адже стрічку  показали більше ніж в 50 країнах. 

Хюррем (Мер’єм Узерлі)

Насправді актриса народилася в Німеччині, через що їй довелося вивчати турецьку мову для зйомок в цьому серіалі. Але погодьтеся, вона справилася ідеально! 

Міхрімах (Пелін Карахан)

Зіграла роль доньки Сулеймана і Хюррем, а після завершення зйомок повністю поринула в материнство. Зараз актриса виховує двох чудових дітей й веде блог в Інстаграмі, де має понад 3 млн підписників.  

Шехзаде Мехмед (Гюрбей Ілер)

Серіал “Величне століття” був другою спробою актора і дуже вдалою. Після цього він знявся ще в п’яти турецьких серіалах. 

Шехзаде Селім (Енгін Озтюрк)

Актор все дитиснтво хотів наслідувати батька й розпочати карєру військового, однак після закінчення школи зрозумів, що хоче стати актором, тому вступив до театрального університету Університет Хаджеттепе.

Махідевран (Нур Феттахоглу)

Ця актриса також родом з Німеччини, надзвичайно популярна на турецькому телебаченні. Виховує доньку. 

Валіде-Султан при Сулеймані, Хафса Султан (Небахат Чехре)

Мало кому відомо, що ця красуня ще  в 1960 році вона завоювала титул «Міс Туреччина». На цей час її творчий доробок становить 88 картин.

Ібрагім-паша (Окан Ялабик)

Після зйомок в серіалі продовжив успішну акторську карєру, ще зіграв Чарльза Гамільтона в кінострічці «Ти моя Батьківщина».

Сюмбюль Ага (Селім Байрактар)

Став справжнім улюбленцем публіки, тому після “Величного століття” отримав безліч пропозицій та десяток ролей в кіно та серіалах.

Гюльфем Хатун (Селен Озтюрк)

Селен на телеекранах можна побачити рідко. Актриса веде власний блог в Інстаграмі, де зараз має близько 200 тис. підписників.

Малкочоглу Балі-бей (Бурак Озчивит)

Бурак досяг неймовірної популярності на батьківщині і знімається дуже активно, причому в рейтингових проєктах.

Кого з цих акторів обожнюєте Ви?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

U2
Adblock
detector